Apie mus :

Naujienos

 

Informacinis renginys besikuriančioms, jaunoms, norinčioms plėstis smulkioms ir vidutinėms įmonėms

2010-10-11

Kvietimas į informacinį renginį - projekto INOVATYVAUS VERSLO IDĖJŲ TURNYRAS pristatymą

Data: 2010 m. spalio 18 d. 10 val.

Vieta: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, Herkaus Manto g. 84 -101, Klaipėda.

Trukmė: apie 4 val.

Projektų „Lietuva gali", „Vertas milijono" ir „Nacionalinis verslo plano turnyras" iniciatorė ir vykdytoja - viešoji įstaiga ŠIAURĖS MIESTELIO TECHNOLOGIJŲ PARKAS - pristato naują projektą, skirtą besikuriančioms, jaunoms (veikiančioms ne ilgiau kaip 3 m.), norinčioms plėstis, smulkioms ir vidutinėms įmonėms.

Renginio metu būsite supažindinami su galimybėmis dalyvauti projekte, gauti nemokamas konsultacijas verslo vadybos, plėtros, finansų, teisės, rinkodaros ir kitais aktualiais, pradedantiesiems verslą ar planuojantiems jau esamo verslo plėtrą, klausimais. Taip pat - visą informaciją apie pasiūlytų projektui verslo idėjų vertinimą ir ekspertų pagalbą Jums, tobulinant savo verslo planus.

Naudingos informacijos suteiks projekto partneriai - Lietuvos inovacijų centras ir Technologijų ir inovacijų paramos verslui asociacija. Apie konsultacijas išsamiai pasakos projekto konsultantai - verslo konsultacijų kompanijos „TMD Partners" žinomi savo srities specialistai. Savo pasiekimais dalinsis buvusių projektų dalyviai - sėkmingai dirbančių įmonių vadovai.

VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parkas - verslo paramos organizacija, teikianti verslo inkubavimo paslaugas novatoriškoms smulkioms ir vidutinėms įmonėms, skatinanti universitetų, mokslo tiriamųjų organizacijų, technologinio verslo, kapitalo rinkos ir vyriausybinių organizacijų bendradarbiavimą.

Renginio programą rasite čia...

Išankstinė dalyvių registracija el. paštu: biuras@vksreklama.lt arba tel. 8 5 2460915, faks. 8 5 2763496, mob. tel. 8 652 94048.

Daugiau informacijos apie projektą: www.versloturnyras.lt

 

 

 

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?