Apie mus :

Naujienos

 

Informacinis renginys "Mokslo ir verslo bendradarbiavimas"

2014-04-02

<

Klaipėdos universitetas, norėdamas skatinti ir vystyti bendradarbiavimą tarp akademinės bendruomenės ir verslo atstovų, kviečia į informacinį renginį "Mokslo ir verslo bendradarbiavimas", vyksiantį š.m. balandžio 25 d. Klaipėdos universiteto Auditorijų ir konferencijų salės komplekse „Aula Magna"(Herkaus Manto g. 84, Klaipėda).

Informacinio renginio metu bus diskutuojama apie technologijų perdavimo sukuriamą pridėtinę vertę mokslo ir verslo institucijoms, šio proceso poreikį ir naudą, intelektinės nuosavybės apsaugą technologijų perdavimo procese, pristatyta Klaipėdos universitete vykdoma žinių ir technologijų perdavimo veikla.

Renginio metu turėsite galimybę plačiau susipažinti ir su Klaipėdos Universiteto Jūros mokslų ir technologijų centro Atviros prieigos centro laboratorijų teikiamomis paslaugomis, disponuojama naujausia įranga, vykdomais tyrimais ir atradimais jūros mokslų technologijų srityje. Verslo atstovai dalinsis sėkmingąja pažangių technologijų įgyvendinimo patirtimi.

Renginio programą rasite čia...

Renginys nemokamas. Išankstinė registracija - nevykdoma. Dalyviai bus registruojami renginio metu.

Šaltinis: Klaipėdos universitetas.

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?