Apie mus :

Naujienos

 

Informacinis seminaras apie dalinio projektų finansavimo galimybes bendradarbiaujant su Latvija

2011-01-27

 

Š.m. vasario 2 d. 10 val. Latvijos ir Lietuvos programos Jungtinis techninis sekretoriatas kviečia į KMTP konferencijų salėje vyksiantį nemokamą informacinį seminarą, kuriame susipažinsite su 4-ojo kvietimo specifika, taip pat galima bus konsultuotis dėl projekto idėjų tinkamumo.

2011 m. vasario 1 d. Latvijos ir Lietuvos programa skelbs 4-ąjį kvietimą teikti projektų paraiškas (galutinė paraiškų pateikimo data - 2011 m. gegužės 3 d.). Šiame kvietime didžiausias dėmesys skiriamas bendradarbiavimo projektams aplinkosaugos, verslumo skatinimo, transporto srityse. Laukiami ir bendradarbiavimo projektai tarp pasienio institucijų.

Latvijos ir Lietuvos programa dengia iki 85% visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų. Projektams iš dalies finansuoti yra likę 17 milijonai eurų Europos regioninės plėtros fondolėšų. Išsamią informaciją apie 4-ąjį kvietimą teikti paraiškas (prioritetai, maksimalus ir minimalus finansavimas, projektų trukmė ir kt.) rasite programos interneto svetainėje anglų kalba čia > , lietuvių kalba čia >

Programos Jungtinis techninis sekretoriatas kviečia Jus į informacinius seminarus, kuriuose susipažinsite su 4-ojo kvietimo specifika, taip pat galima bus konsultuotis dėl projekto idėjų tinkamumo. Seminarai bus lietuvių kalba, dalyvavimas - nemokamas. Išsamią informacinių seminarų programą rasite čia > .

Norintys dalyvauti seminare turėtų užpildyti registracijos anketą čia > ne vėliau kaip2 dienos prieš renginį.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?