Apie mus :

Naujienos

 

Informacinių renginių ciklas "Naujos galimybės verslo ir mokslo partnerystei"

2012-01-12

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia į informacinių reginių ciklą "Naujos galimybės verslo ir mokslo partnerystei", kuriame pirmą kartą bus pristatytas naujas kvietimas teikti projektų idėjas jungtinių tyrimų programų rodikliams pasiekti.

Sausio 11 d. 10 val. (trečiadienį) kartu su Švietimo ir mokslo ministerija organizuojama informacinė diena Vilniuje (MITA, A.Goštauto g. 12-219, Vilnius). Registracija į renginį vyksta tik internetu: http://www.mita.lt/lt/renginiai/agenturos_renginiai/naujos_galimybes_verslo_ir_mokslo_partnerystei

Sausio 17 d. 10 val. (antradienį) kartu su Europos verslo ir inovacijų tinklu, veikiančiu Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, organizuojama informacinė diena Kaune (K. Donelaičio g. 8, 44213 Kaunas). Registracija į renginį vyksta el. paštu rita.baidokaite@chamber.lt arba internetu: http://www.mita.lt/lt/renginiai/agenturos_renginiai/naujos_galimybes_mokslo_ir_verslo_partnerystei_kaune

 Tel. pasiteirauti:

 8 5 2644713

 Mantas Biekša, MITA.

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?