Apie mus :

Naujienos

 

Informacinių technologijų įmonės kviečiamos dalyvauti tarptautiniame projekte

2010-07-19

Ūkio ministerija kviečia Lietuvos informacinių technologijų įmones dalyvauti Europos Komisijos inicijuotame ES valstybių narių bandomajame projekte, kurio tikslas - sudaryti galimybes elektroniniu būdu atlikti visas administracines procedūras, atliekamas norint gauti leidimą ar licenciją paslaugų teikimo veiklai.

Ūkio ministerija atrinks dvi informacinių technologijų įmones, kurios bus pakviestos kartu su Ūkio ministerija, Vilniaus universitetu ir VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva", dalyvauti projekto „Supaprastintos interneto procedūros tarpvalstybiniam paslaugų teikimui"(angl. SPOCS) veikloje. Atrinktos įmonės dalyvaus sukuriant elektroninių dokumentų specifikacijas ir programines priemones, išbandant projekto metu sukurtus sprendimus nacionaliniu lygiu. Projekto dalyviams bus suteikta teisė kaip stebėtojams dalyvauti visose projekto veiklose, kuriose bus kuriami technologiniai sprendimai. Projekto dalyviai turės galimybę pirmieji pasinaudoti projekto rezultatais nekomerciniais tikslais. Be to, Europos Komisija jiems kompensuos 50 proc. patirtų išlaidų.

Šio projekto trukmė - 2011-2012 m., Lietuvos dalyvavimą jame koordinuoja Ūkio ministerija. Projekte norinčios dalyvauti informacinių technologijų įmonės pasiūlymus turi pateikti iki 2010 m. rugpjūčio 2 d. 17 val.

Visą informaciją apie projektą, dalyvavimo sąlygas bei reikalavimus galima rasti Ūkio ministerijos tinklalapyje adresu http://www.ukmin.lt/lt/veikla/pran_skelb/kvietimas.php

 

Šaltinis: www.ukmin.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?