Apie mus :

Naujienos

 

"Inolaborantai" mokysis verslo modelio formavimo

2017-01-02

"Inolaborantai" mokysis verslo modelio formavimo
Pradedantiesiems verslo pasaulio žaidėjams ambicingų idėjų sparnus neretai „pakerpa" planavimo įgūdžių stygius. Užpildyti galimai pragaištingas spragas sausio 18 d. pakvies Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (KMTP) organizuojami mokymai pagal „iEngines" metodiką.

 

Vertingų žinių semtis susirinks pernai čia organizuotų verslo dirbtuvių „Inolaboratorija" dalyviai. Jų gretose - ir jau turintys verslo patirties klaipėdiečiai, besidairantys į naujus horizontus, ir studentai bei moksleiviai. Praėjusių metų rudenį visi jie teikė projektui paraiškas su savo verslo idėjomis ir įveikę atranką toliau gludino savo sumanymus drauge su KMTP suburta mentorių komanda - IT ir kitų sričių specialistais.

Finalinis „Inolaboratorijos" renginys esamiems ir būsimiems verslininkams suteikė galimybę prisistatyti galimiems investuotojams. Visgi po šio savotišku egzaminu tapusio etapo buvo aišku, kad idėjas dar galima ir verta tobulinti.

„Verslo modelio formavimo mokymai, kuriuos nutarėme pasiūlyti drauge su SEB banko ekspertais, gerai suvokiančiais jauno verslo patiriamus iššūkius, - tarsi natūrali projekto tąsa, liudijanti, kad rimtai žiūrima į žmonių siekį imtis verslo, kurti sau bei kitiems naujas darbo vietas. Stengdamiesi padėti jaunam verslui iš tiesų galvojame apie visą regioną, nes jo perspektyvos yra neįsivaizduojamos be tų, kurie generuoja inovatyvias idėjas, aiškiai mato ir supranta, ko reikia, norint pasiekti savo verslo tikslų", - kalbėjo KMTP direktorė Roma Stubrienė.

Klientai, plėtros ambicijos, rinka ir technologijos, inovacijos - visi šie aspektai bus aptariami intensyvių, apie 5 valandas truksiančių mokymų metu. Dalyviai bus konsultuojami, kaip susikurti savo verslo variklius, įsigilins į svarbiausių verslo operacijų ypatumus, mokysis nustatyti ir aiškiai įvardinti finansavimo bei investicijų poreikius savo verslui.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?