Apie mus :

Naujienos

 

INOVACIJOS: PARAMOS GALIMYBĖS!

2012-07-23

INOVACIJOS: PARAMOS GALIMYBĖS!

Artimiausiu metu planuojama paskelbti kvietimą teikti paraiškas pagal VP2-1.3-ŪM-05-K priemonę „Inočekiai LT". Parama, skirta paslaugoms iš mokslo ir studijų institucijų įsigyti, bus teikiama smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams. Pagal šį kvietimą ketinama paskirstyti 2,5 mln. Lt (Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšos).

Prieš paskelbdama kvietimą, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) organizuoja seminarus didžiausiuose Lietuvos miestuose - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Seminarų dalyviams bus pristatytos priemonės „Inočekiai LT" paramos gavimo sąlygos bei kvietime įgyvendinamos naujovės. MITA specialistai taip pat supažindins su mokesčių lengvatomis, kuriomis gali naudotis inovacijas kuriančios ir diegiančios įmonės, su projektų „Verslo ir mokslo partnerystės tarptautiškumo skatinimas" ir „Technologijos ir mokslas inovatyviam verslui" veiklomis, o Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose - ir su naująja Žaliosios pramonės inovacijų programa. Seminarai bus naudingi tiek verslininkams, tiek mokslininkams bei tyrėjams. Dalyvavimas seminare - nemokamas.

Seminarai vyks:Vilniuje - liepos 26 d. 10 val. Ūkio ministerijos 212 salėje (Gedimino pr. 38/Vasario 16-osios g. 2); Kaune - liepos 27 d. 10 val. Lietuvos energetikos institute (Breslaujos g. 3) Šiauliuose - liepos 30 d. 9.30 val. Šiaulių universiteto bibliotekoje (Vytauto g. 84); Klaipėdoje - liepos 30 d. 14 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (H. Manto g. 84).

Kviečiame dalyvauti seminaruose. Registracija į seminarus ir daugiau informacijos: tel. (8 5) 212 7430, (8 5) 264 4713, el. paštu mantas.bieksa@mita.lt.

 

Daugiau informacijos:

http://www.mita.lt/lt/naujienos/inovacijos/vilniuje_kaune_klaipedoje_ir_siauliuose_bus_pristatytas_priemones_inocekiai_lt_kvietimas_teikti_paraiskas

Daiva KrasauskaitėInovacijų paramos ir technologijų perdavimo sk. vyr specialistė Tel. 8 5 2127 430  

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?