Apie mus :

Naujienos

 

Intelektinės nuosavybės apsaugos priemonės pristatymas

2015-06-30

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA)kviečia įmones ir mokslo institucijas teikti paraiškas gauti paramą intelektinės nuosavybės teisių apsaugos projektams vykdyti.

Liepos 3 d. įvyks informacinis seminaras, kuriame bus pristatyta intelektinės nuosavybės apsaugos priemonė. Pranešimus skaitys MITA, Valstybinio patento biuro bei advokatės R.Žabolienės kontoros METIDA specialistai.

Paraiškas bus galima teikti iki š. m. spalio 1 d. Projektams numatyta skirti paramos suma 2015 metais siekia 159 291 eurų.

Pagal šį kvietimą bus apmokamos tiek Europos patento arba patento, išduoto pagal tarptautinę patento paraišką, gavimo išlaidos, patirtos ne anksčiau kaip 2012 m., tiek išlaidos, susijusios su Bendrijos dizaino arba tarptautinės dizaino registracijos liudijimo gavimu. Tinkamiems pareiškėjams - įmonėms, mokslo ir studijų institucijoms - padengiama iki 80 proc. projekto tinkamų išlaidų.

 

Detalesnė informacija: http://www.mita.lt/lt/renginiai/agenturos_renginiai/intelektines_nuosavybes_apsaugos_priemones_pristatymas1/

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?