Apie mus :

Naujienos

 

Interneto svetainė "Lietuva 2030" kviečia dalintis idėjomis

2010-06-15

Diskusijos apie Lietuvos ateitį persikelia į virtualią erdvę - savo idėjas jau galima siūlyti internete, tinklalapyje www.lietuva2030.lt. „Lietuva 2030" yra atviras forumas, kuriame kiekvienas gali pateikti savo viziją ir konkretų siūlymą dėl sėkmingos šalies ateities.

Tikimasi, jog šis interneto puslapis taps konstruktyvių diskusijų erdve pilietiškiems, neabejingiems, turintiems idėjų žmonėms. Tinklalapyje kiekvienas, turintis konkretų siūlymą, kokia Lietuva turėtų būti, kokia kryptimi turėtų judėti, kartu su argumentais gali jį pateikti. Puslapyje taip pat galima balsuoti už patinkančias idėjas.

Žmonių pasiūlytos idėjos taps pagrindu Lietuvos ilgalaikės pažangos vizijos ir strategijos „Lietuva 2030" kūrimui, kuri turėtų gimti jau šį rudenį. Puslapyje taip pat galima rasti ir visuomenės lyderių mintis bei pasisakymus apie Lietuvos ateitį ir jos „sėkmės formulę", šalies miestuose surengtuose idėjų centruose vykusių diskusijų apibendrinimus, informaciją apie Nacionalinę idėjų dieną, kuri vyks birželio 12 dieną visoje Lietuvoje, bei kitas naujienas.

 

Šaltinis: LRV

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?