Apie mus :

Naujienos

 

Interneto valdymo forumas 2010 Vilniuje: iššūkiai ir galimybės

2010-05-17

Kviečiame Jus dalyvauti tarptautinėje konferencijoje „INTERNETO VALDYMO FORUMAS 2010 VILNIUJE: IŠŠŪKIAI IR GALIMYBĖS", kuri vyks š.m. gegužės 19 d. Lietuvos Respublikos Seimo rūmuose Konstitucijos salėje (Gedimino pr. 53,Vilnius).

Konferencija rengiama, ruošiantis artėjančiam Pasauliniam interneto valdymo forumui 2010 ( angl. Internet Governance Forum - IGF), kuris vyks 2010 m. rugsėjo 14 - 17 d. Vilniuje.

Konferencijos tikslas: pristatyti Jungtinių Tautų Generalinio Sekretoriato ir partnerių Lietuvoje rudenį organizuojamą aukščiausio lygmens tarptautinį renginį. Forumo organizatoriai, svečiai iš užsienio ir Lietuvos, aptars šio tarptautinio renginio reikšmę, tęstinumą, poveikį bei naujas perspektyvas Lietuvos ir pasaulio interneto industrijai bei informacinės visuomenės plėtrai. Pagrindinis renginio svečias: p. Markus Kummer, Pasaulinio interneto valdymo forumo Vykdantysis koordinatorius.Pasaulinis interneto valdymo forumas - tai Jungtinių Tautų Generalinio Sekretoriato valdoma platforma, kurios pagalba politikos formuotojai, verslo, visuomeninių organizacijų atstovai, ekspertai iš įvairių pasaulio šalių siekia dialogo pagrindiniais interneto valdymo klausimais, skatinant interneto saugumą, stabilumą, plėtrą. Forumas kasmet pritraukia apie 1,5-2 tūkst. dalyvių iš daugiau nei 100 valstybių. Daugiau informacijos: www.intgovforum.org

 

Dalyvavimas renginyje nemokamas.Registracija į renginį iki gegužės 17 d. el. paštu: info@icclietuva.lt Prašome nurodyti savo vardą, pavardę ir atstovaujamą organizaciją/įmonę. (Įėjimas į Seimo rūmus su leidimais, su savimi būtina turėti asmens dokumentą)

Konferencijos programa pridedama

 

Šaltinis: www.inovacijos.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?