Apie mus :

Naujienos

 

Interneto vartai www.programa2015.lt. - erdvė kurti mokslo ir žinių Lietuvą

2010-06-02

Pradeda veikti interneto vartai www.programa2015.lt ir virtualus strateginis žaidimas „Žinių slėnis". Skaičių kodas - 2015 metai, kai Europos Sąjungos (ES) skiriamomis lėšomis bus įgyvendinta dauguma mokslo ir studijų reformos projektų. Tais metais magistrantūros studijas baigs ir pirmoji - 2009 metais į aukštąsias mokyklas įstojusiųjų - reformos absolventų laida.

„Programa 2015" informuoja apie 2007-2013 m. ES struktūrinės paramos ir valstybės lėšomis vykdomus švietimo bei mokslo sistemos pokyčius, jų siekius ir naudą. Sudarytos palankios sąlygos aukštos kokybės ugdymui, studijoms ir mokslui padeda pagrindus pažangios žinių visuomenės ateičiai.

Interneto vartai www.programa20015.lt - tai šiuolaikiška, lengvai suprantama mokslo ir studijų erdvė, kurioje pateikiama informacija apie vykdomas permainas, nuorodos į visas Lietuvos kolegijas ir universitetus, studijų programų aprašymai.

Vartų „vinis" - strateginis žaidimas „Žinių slėnis", kuris supažindina su pertvarkyta aukštojo mokslo sistema, galimybėmis pasirinkti specialybę ir vizualiai liudija įgytų žinių vertę profesinės karjeros kelyje. Tai žaidimo dalyvis sužino dar nuo mokyklos suolo modeliuodamas savo žinių slėnį ir kurdamas savo ateitį.

Žaidimo principas panašus į socialiniame tinkle „Facebook" plintantį populiarųjį „FarmVille". „Žinių slėnis" - azartiškas ir įtraukiantis, tačiau reikalaujantis žinių ir vaizduotės.„Žinių slėnio" žaidėjas stato savo virtualų žinių miestelį: perka pastatus, diegia programas, technologijas, įgyvendina sudėtingus mokslinius projektus. Žaidimo metu gaunama taškų, kurie leidžia imtis naujų veiksmų. „Žinių slėnio" dalyvis turi įveikti penkis lygmenis - nuo bendrojo lavinimo mokyklos įrengimo iki žinių slėnio sukūrimo, kuriame atliekami aukščiausio lygio moksliniai tyrimai, veikia juos įgyvendinančios privačios verslo įmonės. Žaidime nereikės tvarkyti ūkio, kurti civilizacijos ar dalyvauti karuose. Čia teks išbandyti savo žinių, gebėjimų, proto ir atsakomybės galias - kurti mokslo ir žinių Lietuvą, savo ateitį.

Daugiau informacijos apie mokslo ir studijų reformą www.mokslas.lt.

 

Šaltinis: www.inovacijos.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?