Apie mus :

Naujienos

 

INVEGA jau teikia paskolų garantijas ir užsienio bankams

2009-10-08

Siekiant išplėsti įmonių skolinimosi galimybes , UAB „Investicijų ir verslo garantijos" (INVEGA) pradėjo teikti garantijas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje įregistruotiems bankams, kurie teiks paskolas Lietuvoje veikiančioms įmonėms.

„Iki šiol iš užsienio bankų pasiskolinti norėjusios įmonės negalėjo tikėtis valstybės garantijos jų paskolai. Garantijos bus suteikiamos užsienio bankams, kurie su INVEGA pasirašys bendradarbiavimo sutartis - taip tikimės palengvinti Lietuvos verslui sąlygas pasiskolinti", - sako ūkio ministro patarėjas Daumantas Lapinskas.

Įmonės, kurios ketina arba rado galimybę skolintis iš užsienyje registruoto banko, turėtų informuoti šio banko atstovą apie galimybę gauti INVEGA teikiamą valstybės garantiją.

Garantijos yra vienas sėkmingiausių ir aktyviausiai naudojamų Ekonomikos skatinimo plano finansinių instrumentų, žymiai pagerinantis įmonių galimybes gauti bankų finansavimą. Valstybės suteiktas garantijų limitas INVEGAI siekia 440 mln. litų. Iš jų šiuo metu jau panaudota 314,5 mln. litų.

Šaltinis: www.ukmin.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?