Apie mus :

Naujienos

 

Investuotojų renginys Klaipėdoje

2015-01-30

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) kartu su ES investiciniu fondu "KIC InnoEnergy" kovo pabaigoje - balandžio pradžioje (data užsiregistravusiems dalyviams bus tikslinama) organizuoja investuotojų renginį Klaipėdoje.

KAS YRA "KIC InnoEnergy"?

Investicinio fondo KIC InnoEnergy įkūrėjas yra Europos inovacijų ir technologijų institutas (angl. European Institute of Innovation and Technology). Šio fondo parama skiriama klimato kaitos problemos spręsti, sujungiant akademinę, verslo bendruomenes bei technologinius tyrimų centrus.

KIC InnoEnergy tikslas yra tapti lyderiu įgyvendinant inovacijų projektus tvarios energetikos srityje. Tai kompanija, subūrusi geriausius verslo, mokslo, energetikos tyrimų sričių ekspertus savo tikslams siekti.

Fondas vykdo švietimo ir produktų/paslaugų bei verslumo ugdymo veiklas 6-iose tematinėse srityse:

- švarios anglies ir dujų technologijos (angl. clean coal and gas technologies);
- atsinaujinantys energijos šaltiniai (angl. renewables);
- cheminis kuras (angl. chemical fuels);
- sumanios energetinės sistemos ir saugojimas (angl. smart grids and storage);
- atominės ir atsinaujinančios energijos konvergencija (angl. nuclear and renewables' convergence);
- sumanūs miestai ir pastatai (angl. smart intelligent cities and buildings).

KAS FINANSUOJAMA?

Inovaciniai projektai, kurių esmė yra transformuoti turimas žinias į tinkamus parduoti produktus ir paslaugas.Projektų turinys turi spręsti tvarios energetikos problemas ir turėti teigiamą poveikį rinkai bei visuomenei.

Projektai turi:

- mažinti energijos kaštus;
- didinti energetinį saugumą;
- didinti vidinių resursų panaudojimo saugumą ir patikimumą;
- mažinti "šiltnamio" efektą ir/ar jo padarinius.

Fondas (skirtingai nei Rizikos Kapitalo fondai) finansuoja IDĖJAS, o ne jau sukurtus produktus. Finansavimas taip pat gali būti skirtas verslo plėtros ar pradžios (start-ups/spin-offs) projektams, kurie yra pakankamai brandžiame vystymo etape, bet vis dar reikalauja tam tikrų MTEPI investicijų.

KAIP GAUTI FINANSAVIMĄ?

Pirminiame etape būtina užpildyti idėjos aprašymo formą anglų kalba. Užpildytą formą pateikti iki 2015 m. vasario 6 d. el. paštu sigita@kmtp.lt

Vėlesniame etape atrinktų idėjų autoriai parengia pristatymus (KMTP atstovai konsultuos dėl pristatymų parengimo) ir pristato investuotojų renginyje (data bus tikslinama).

Fondo vertintojai pateikia savo pastabas ir rekomendacijas dėl finansavimo.

IŠKILUS KLAUSIMAMS KREIPTIS:

Sigita Paulavičienė
Tel. +370 46 390857
El. paštas sigita@kmtp.lt

Daugiau informacijos apie fondą rasite čia...

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?