Apie mus :

Naujienos

 

Išleistas naujas leidinys "Klasterių vadovas"

2009-08-27

Lietuvos ekonomikos agentūra, įgyvendindama Europos socialinio fondo finansuojamą projektą „Klasterių kompetencijos tinklas" (projektas įgyvendinamas kartu su partneriu - Lietuvos Inovacijų centru), išleido leidinį „Klasterių vadovas". Leidinys skirtas tiek besikuriantiems klasteriams tiek ir nacionalinės ir vietos valdžios institucijoms, įgyvendinančioms klasterių politiką.

Leidinyje pristatoma klasterių kūrimosi paramos politika, klasterių kūrimo etapai ir jų sėkmę lemiantys veiksniai, tarptautinė klasterių kūrimo praktika. Leidinyje gausu praktinių pavyzdžių, pateikta eilė klausimynų, leidžiančių įvertinti klasterių kūrimo prielaidas bei nustatyti prioritetinius klasterio kūrimosi veiksmus.

Leidinio medžiagą paruošė prof. Robertas Jucevičius.
Leidinį „Klasterių vadovas" rasite čia...

Daugiau informacijos apie projektą „Klasterių kompetencijos tinklas" bei jo rėmuose vykdomas veiklas rasite projekto internetinėje svetainėje www.kkt.lt

Šaltinis: www.lepa.lt

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?