Apie mus :

Naujienos

 

Išrinkti Nacionalinio kokybės prizo konkurso laimėtojai

2009-09-28

Kokybės taryba patvirtino dvyliktojo Nacionalinio kokybės prizo konkurso rezultatus. Šiais metais Nacionalinį kokybės prizą savo įmonių kategorijose laimėjo bendrovės „Mars Lietuva", „Molesta" ir „Kaita".

UAB „Mars Lietuva" yra viena iš didžiausiųjų maisto pramonės įmonių Lietuvoje ir Klaipėdos apskrityje, jos pagrindinė veikla - maisto gyvūnams augintiniams gamyba ir „Mars" produkcijos, gaminamos kitose korporacijai priklausančiose gamyklose, didmeninė prekyba. Beveik visą pagamintą produkciją UAB „Mars Lietuva" eksportuoja j Europos Sąjungos (ES) šalis bei Rusiją, Šveicariją ir Norvegiją, todėl yra viena iš didžiausių eksportuotojų savo pramonės šakoje. Bendrovės gamykloje Gargžduose įdiegta sertifikuota, tarptautinius standartus atitinkanti, integruota vadybos sistema.

UAB „Molesta" statybų rinkoje dirba nuo 1958 m. ir yra viena technologiškai moderniausių statybos įmonių. Statybos darbai nuo pamatų iki raktų įteikimo - toks yra UAB „Molesta" atliekamų darbų diapazonas. Įmonei suteikta teisė atlikti bendruosius ir specialiuosius statybos darbus ypatingos svarbos statybos objektuose, vykdyti kultūros paveldo statinių tvarkomuosius statybos darbus.

Objektų statybai vadovauja aukštos kvalifikacijos atestuoti specialistai. Įmonėje įdiegta integruota kokybės, aplinkos bei darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema pagal standartus.

Pagrindinė UAB „Kaita" veikla - plastikinių ir aliuminio langų, pertvarų, fasadų, žiemos sodų ir kitų konstrukcijų gamyba bei montavimo darbai. Taip pat teikiamos visų rūšių langų ir konstrukcijų reguliavimo paslaugos garantiniu ir pogarantiniu laikotarpiu.

Langų ir konstrukcijų gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, atitinkančios Lietuvos Respublikos statybos normas ir reikalavimus. Įmonėje įsteigtas želdinimo padalinys, prekiaujantis augalais, želdinantis aplinką, prižiūrintis pasodintus želdinius.

Nacionalinį kokybės prizą Ūkio ministerija įsteigė 1998 metais, tad šiais metais Nacionalinio kokybės prizo konkursas rengiamas jau dvyliktąjį kartą. Šiais metais konkursui paraiškas pateikė 21 įmonė. Konkursu siekiama skatinti įmones įgyvendinti veiksmingus kokybės vadybos metodus, didinti lietuviškų gaminių konkurencingumą Europos ir pasaulio šalių rinkose.

Konkurso dalyviai yra vertinami remiantis Europos kokybės vadybos fondo sukurtu Europos verslo tobulumo modeliu, taip pat yra atsižvelgiama į Lietuvoje esamos padėties analizę ir naujausius reikalavimus kokybės vadybai. Norint laimėti šį prizą, nepakanka vien tik pasirūpinti gaminamo produkto kokybe. Ypač svarbūs ir vadovų veiksmai, įmonės politika bei strategija, personalo vadyba, išteklių ir gamybos procesų valdymas, o kokybės prizu apdovanotos įmonės ne tik padidina įmonės vertę, bet ir sustiprina konkurencingumą tiek vietinėje, tiek užsienio rinkose. Tai visoje Europoje vertinamas apdovanojimas, kuris liudija, kad jį gavusi įmonė atitinka itin aukštus bendrovės vadybos reikalavimus.

Nacionalinius kokybės prizus savo įmonėms teikia 67 pasaulio šalys, tarp jų - visos ES šalys.

Šaltinis: www.ukmin.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?