Apie mus :

Naujienos

 

Jaunieji verslininkai patirties pasisemti galės dirbdami drauge su patyrusiais verslininkais bet kurioje ES šalyje

2009-02-23

Jaunieji Europos, tarp jų ir Lietuvos, verslininkai galės iki pusės metų dirbti drauge su patyrusiais verslininkais kitose Europos Sąjungos (ES) šalyse ir pasisemti vertingos patirties verslo valdymo bei plėtros srityse. Tokią galimybę suteikia ES finansuojama mainų programa „ERASMUS jauniesiems verslininkams", kuri nuo vasario 19 d. pradėta įgyvendinti visose 27 ES šalyse narėse.

Pagrindinis šios programos tikslas - skatinti verslumo dvasią Europoje, didinti smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumą bei spartinti tarpvalstybinį verslo bendradarbiavimą.

Pagal šią programą bus atrenkami jaunieji ir patyrę verslininkai, jiems bus suteikiama galimybė kartu dirbti ir mokytis. Programoje dalyvaujantys verslininkai įgis naudingos patirties, užmegs naujų ryšių ir gaus daugiau informacijos apie verslo galimybes kitose ES šalyse.

Programoje dalyvauti gali tiek pradedantieji (ar tvirtai apsisprendę pradėti savo verslą), tiek patyrę verslininkai. Verslo veiklos pobūdis nėra ribojamas. ES finansuos kelionės ir gyvenimo išlaidas 870-čiai programos dalyvių.

Norintys dalyvauti mainų programoje verslininkai turi iki š. m. gruodžio mėn. užsiregistruoti internete adresu www.erasmus-entrepreneurs.eu. Šiame tinklalapyje galima rasti ir daugiau informacijos apie programą.

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?