Apie mus :

Naujienos

 

Jaunimui - aktyvių ir sėkmingų Klaipėdos verslininkių patirtis

2012-11-02

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) kartu su Klaipėdos universitetu organizuoja renginį, skirtą aktyviam, veikliam ir versliam jaunimui. Renginyje dalyvaujantys jauni žmonės įsilies į verslo idėjų klubą „Gera pradžia", jiems bus skaitomi pranešimai, pristatysiantys plačias galimybes jaunimui įsilieti į verslo rinką. Sėkmingo verslo receptais nuo idėjos iki sėkmingų verslo rezultatų dalinsis moterys verslininkės, renginio organizatorių pavadintos „verslo bitėmis". Renginys nemokamas.

„Verslo idėjų klubas „Gera pradžia" - tai tarsi netradicinių paskaitų ciklas „Kaip pradėti verslą?". Čia bus pateikiama informacija apie galimybes gauti finansinę paramą verslo pradžiai, verslininkai pasidalins savo sėkmingo verslo patirtimi, bus pristatomos idėjos, kaip verslą padaryti pelningesnį ir sėkmingesnį. Versliam jaunimui naudingos informacijos pažers „verslo bitės" - aktyvios moterys, sėkmingos verslininkės, kurios gali tapti pavyzdžiu kiekvienam pradedančiajam verslą, pasidalins savo patirtimi ir atsakys į visus jaunimą dominančius klausimus" , - apie renginį pasakojo KMTP vadovė Roma Stubrienė.

Be „verslo bičių", su jaunimu patirtimi dalinsis specialistai, kurie nušvies apie esamą jaunimo situaciją darbo rinkoje, pristatys Darbo biržos teikiamos paslaugos ir jų naudą darbo ieškantiems asmenims, verslininkai plačiau papasakos apie būdus plėtoti savo verslą kuriant nuotolines darbo vietas ar amatus perkeliant į virtualią erdvę.

„Šiandien ypač svarbu jaunimą įkvėpti verslo dvasia. Tam ir skirtas KMTP vykdomas projektas START, kurio metu organizuojamas jaunimo verslumo klubas. Jis yra atviras visiems studentams, dėstytojams, mokslo ir technologijų parkų atstovams (įmonėms) bei plačiajai visuomenei. Džiaugiamės, kad galimybėmis imtis verslo domisi vis daugiau jaunimo" , - sakė R. Stubrienė.

Verslo idėjų klubas „Gera pradžia" organizuojamas prisijungiant prie Europos MVĮ savaitės 2012 m. renginių. Jie vyksta 37 šalyse, tai nacionaliniai, regioniniai ir vietos renginiai bei užsiėmimai, kurie organizuojami kuo arčiau esamų ir potencialių verslininkų.

KADA? 2012 m. lapkričio 09 d. 11.00 val.

KUR? Max Caffee, Turgaus g. 11, Klaipėda

Kvietimą į renginį rasite čia...

Daugiau informacijos ir registracija į renginį: rasa.bauzyte@kmtp.lt  arba tel. +370 46 390857

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?