Apie mus :

Naujienos

 

Jubiliejinis konkursas „Užaugink verslo idėją“ 2014 – finišo tiesiojoje

2014-04-09

Po atrankinio turo, kelių savaičių vykusių intensyvių mokymų, seminarų, praktinių užduočių sprendimo, netrukus paaiškės konkurso „Užaugink verslo idėją" 2014 laimėtojai. Iš bemaž šimto studentų į finalą pateko 26 dalyviai. Finalinis renginys vyks balandžio 10 d., ketvirtadienį, 16 valandą, Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (H.Manto g. 84) konferencijų salėje.

„Jaunimą vilioja neįkainojama patirtis ir piniginiai prizai, kuriuos įsteigė konkurso metcenatas „Philip Morris Lietuva". Pirmąją vietą užėmusi komanda pasidalins 2000 Lt, antroji - 1500 Lt, o trečioji - 1000 Lt. Be to labai svarbu, jog jaunimas šiame konkurse įgauna praktinės patirties, o užmegzti naudingi verslo ryšiai gali atverti tolimesnes perspektyvas įgyvendinti verslo idėjas ar įsilieti į sėkmingos įmonės bendruomenę. Konkursas gali tapti geru tramplynu siekiant karjeros aukštumų", - sėkmingu konkursu džiaugėsi jo organizatoriai bei asociacijos „Mano miestas Klaipėda" prezidentas Saulius Savickis.

Konkursas „Užaugink verslo idėją" - didžiausias verslumo dvasią skatinantis konkursas Vakarų Lietuvoje. Penktus metus iš eilės organizuojamame konkurse dalyvauja studentai iš Klaipėdos universiteto - Socialinių mokslų fakulteto, LCC Tarptautinio universiteto, Klaipėdos Valstybinės Kolegijos, Klaipėdos verslo aukštosios mokyklos, Socialinių mokslų kolegijos ir Lietuvos verslo kolegijos. Dėl pagrindinio prizo varžysis aštuonios studentų komandos.

Viena iš esminių užduočių, kuri padėjo išsiaiškinti, kurios komandos nusipelno varžytis dėl laimėtojo titulo - neišgalvotų situacijų sprendimo būdų pateikimas remiantis Harvardo Universiteto metodologijos principais. Šiais metais su studentais bendradarbiauja ir verslo situacijas pristatė šios įmonės: Philip Morris Lietuva, Sabelija, Vanagupė, Yogis, Hot Wok, MK laivyba, Biofarmacija ir Pramogų bankas.

„Šiam finaliniui turui komandos turi pristatyti detaliai išanalizuotus įmonių situacijų sprendimo būdus bei pateikti SSGG, PEST ir Rinkos plėtros analizę. Jaunimas ir jiems talkinančių specialistų komanda dirba itin intensyviai. Komandos dalyvauja seminaruose, mokymuose ir konsultacijose, per kurias studentai kuria detalias rekomendacijas įmonėms", - sakė viena iš konkurso organizatorių, asociacijos „Mano miestas Klaipėda" (MMK) verslo grupės vadovė Indrė Razbadauskaitė.

Finalininkai susikaus jau balandžio 10 dieną, ketvirtadienį, 16 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (Herkaus Manto g. 84, Klaipėda), konferencijų salėje.

Kviečiame dalyvauti!

Daugiau informacijos:

Konkurso „Užaugink verslo idėją" organizatoriai
Asociacijos „Mano miestas Klaipėda" verslo grupės vadovė - Indrė Razbadauskaitė
Tel. Nr.: +370 612 48728
El. p.: info@mmk.lt
www.mmk.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?