Apie mus :

Naujienos

 

Juridinių asmenų viešų pranešimų skelbimo dienraštyje alternatyva - elektroninis leidinys

2010-07-22

Nuo šių metų spalio 1 d. juridiniai asmenys, užsienio juridinių asmenų filialai ir atstovybės galės pranešimus, kurie pagal įstatymus turi būti vieši, skelbti Registrų centro leidžiamame elektroniniame leidinyje „Juridinių asmenų vieši pranešimai". Iki šiol visi juridiniai asmenys viešus pranešimus skelbia Lietuvos dienraščiuose.

Viešų pranešimų (pranešimai apie visuotinio akcininkų susirinkimo sušaukimą, pavadinimo keitimą, reorganizavimą ir kt.) skelbimo elektroniniame leidinyje galimybė pasiūlyta kaip alternatyva dienraščiui. Tikimasi, kad ši naujovė leis sumažinti juridinių asmenų, užsienio juridinių asmenų filialų ir atstovybių lėšų ir laiko sąnaudas.

Norint paskelbti viešą pranešimą elektroniniame leidinyje reikės prisijungti prie Registrų centro klientų savitarnos sistemos ir pateikti viešą pranešimą Registrų centrui. Iki šių metų spalio 1 d. turės būti sukurtas elektroninis leidinys ir patvirtinti atlyginimo Registrų centrui už viešų pranešimų skelbimą ir naudojimąsi elektroniniame leidinyje paskelbtais viešais pranešimais dydžiai.

Nuo spalio 1 d. galimybe elektroniniame leidinyje skelbti viešus pranešimus galės pasinaudoti akcinės bendrovės, uždarosios akcinės bendrovės, užsienio juridinių asmenų filialai ir atstovybės, kooperatinės bendrovės (kooperatyvai), Europos bendrovės, Europos kooperatinės bendrovės, biudžetinės įstaigos ir viešosios įstaigos. Šie juridiniai asmenys patys galės pasirinkti, ar viešus pranešimus skelbti elektroniniame leidinyje, ar dienraštyje. Galima bus skelbti pranešimus ir abiejuose šaltiniuose.

Viešų pranešimų skelbimo šaltinis privalo būti nurodytas juridinio asmens įstatuose ar nuostatuose.

Šaltinis: www.ukmin.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?