Apie mus :

Naujienos

 

JŪROS MOKSLO IR ŠVIETIMO FORUMAS

2010-07-28

Asociacija „Baltijos slėnis" 2010 m. rugpjūčio 18 d. 14 val. kviečia į Jūros mokslų ir švietimo forumo viešąją paskaitą: „Krantų ekosistemų ir Baltijos jūros tyrimai nuotoliniais metodais".

Pranešėjas - prof. Vytautas Klemas, Delavero universitetas.

Paskaita vyks Klaipėdos mokslo ir technologijų parko konferencijų salėje.
Paskaitos kalba - lietuvių.

Jūros mokslų ir švietimo forumas - viena iš veiklų įgyvendinant projektą „Asociacijos „Baltijos slėnis" veiklos stiprinimas (BALTIJA)".Forumo tikslas - skatinti tarpdisciplininį bendradarbiavimą, skleisti mokslo žinias visuomenei ir stiprinti socialinius ryšius su Klaipėdos miesto ir regiono bendruomenėmis. Forumo paskaitose laukiami ne tik mokslininkai, dėstytojai, tyrėjai, studentai, bet ir visuomenės atstovai bei visi, neabejingi jūros problemoms.


Vytautas Viktoras Klemas -
okeanologas, Delavero universiteto (JAV) Jūrų ir žemės studijų koledžo profesorius emeritus. Gimė Klaipėdoje, šiuo metu aktyviai bendradarbiauja su Klaipėdos universitetu. Pasaulio lietuvių Mokslo ir kūrybos simpoziumų organizatorius, Vytauto Didžiojo universiteto Atkuriamojo Senato narys, Lietuvos Mokslų Akademijos užsienio narys, 2009 m. apdovanotas už viso gyvenimo nuopelnus mokslui ir pasiekimus fizinių ir technologijų mokslų srityse, už ilgametę aktyvią mokslinę veiklą ir pasiekimus okeanologijos kryptyje, bei ypatingai vaisingą bendradarbiavimą su Lietuvos mokslo ir studijų institucijoms bei mokslininkais, pagalbą užmezgant ryšius su užsienio mokslo institucijomis.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?