Apie mus :

Naujienos

 

Jūros šventės mobili aplikacija

2012-08-03

Jūros šventės mobili aplikacija

KMTP bendruomenės įmonė UAB „IT-Alėja" sukūrė nemokamą mobilią aplikaciją Jūros šventei. Programėlė (aplikacija) leidžia sužinoti kur ir kada vyksta šventės renginiai, filtruoti renginius pagal pasirinktus parametrus (vietą, datą, valandą), todėl klaipėdiečiai ir miesto svečiai visada po ranka turės „išmaniąją" šventės programą.

Nemokama aplikacija skirta išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams su Android operacine sistema (Samsung , HTC, ir kt. ). Mobili aplikacija yra nemokama. Ją galima parsiųsti ir įsidiegti internetiniu adresu http://jurossvente.it-aleja.lt

Gražios šventės!

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?