Apie mus :

Naujienos

 

Klaipėdoje - produktų inovacijų renginys „BŪK KITOKS!“

2017-01-23

Klaipėdoje - produktų inovacijų renginys „BŪK KITOKS!“

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia dalyvauti produktų inovacijų renginyje „BŪK KITOKS!", kuris vyks sausio 26 d. 09:30 - 16:30 val. Klaipėdoje, viešbutyje „Amberton".

 

Renginyje savo srities ekspertai dalinsis įžvalgomis ir patirtimi apie tai, kiek ir ko kainuoja produkto inovacijos, kaip vyksta naujų materialinių ir intelektinių produktų kūrimas, kokie pagrindiniai iššūkiai laukia ne tik kūrybos procese, bet ir rinkoje. Dar svarbiau - bus kalbama apie galimus sprendimus, valstybės paramos vaidmenį, sėkmės receptus ir galimybes verslui bendradarbiaujant su mokslo institucijomis. Renginys nemokamas, jis skirtas verslui, kuris vykdo ar planuoja vykdyti veiklą sumanios specializacijos kryptimis.

 

Registracija ir daugiau informacijos apie renginį čia.

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?