Apie mus :

Naujienos

 

Klaipėdoje – bursis žaidimų kūrėjai

2016-01-28

Sausio 29 d. Klaipėdos mokslo ir techologijų parke (KMTP) savo „ambasadą" antrąkart atidarys didžiausias Baltijos šalyse kompiuterinių ir stalo žaidimų kūrimo renginys „LT Game Jam". Pernai sutraukęs penkias dešimtis fantazijos nestokojančių mėgėjų ir profesionalų, šįsyk jis suburs dar daugiau entuziastų, kurie dvi paras dalinsis idėjomis, kurs bei pristatys unikalius žaidimus.

Į šiųmetį „LT Game Jam" Klaipėdoje užsiregistravo 80 dalyvių. Kaip ir pernai, jų užduotis bus pasiskirsčius komandomis net 48 valandas dedikuoti žaidimų kūrimui - nuo idėjos iki veikiančio prototipo. Pečius draugiškai surems ne tik programuotojai ir grafikos dizaineriai, bet ir garso kūrėjai, vadybininkai.

Kaip ir ankstesniais metais, didžiąją „LT Game Jam" maratonininkų dalį sudarys jaunosios žaidimų kūrėjų kartos atstovai - sparčiai tobulėjantys, ambicingai nusiteikę studentai ir moksleiviai. „Džiugu, kad suteikdami erdvę šiam renginiui galime prisidėti skatinant jaunų žmonių kūrybiškumą, kuris yra labai reikšmingas komponentas kalbant tiek apie pačius kompiuterinius žaidimus, tiek apie šioje nišoje veikiančio verslo interesus. Generuojant inovatyvias idėjas generuojama ir aukšta pridėtinė vertė, kuria itin pasižymi šiuolaikinių technologijų sektorius", - sakė KMTP direktorė Roma Stubrienė.

Šiandien žaidimų kūrimo industrija vertinama kaip viena pelningiausių sričių. Tai, kad susidomėjimas „LT Game Jam" auga, liudija apie pamatuotą jaunosios klaipėdiečių kartos norą investuoti savo energiją į tai, kas perspektyvu, atvirumą naujoms žinioms ir kontaktams.

R. Stubrienė pažymėjo, kad šiemet „LT Game Jam" dalyviai įžengs ne tik į jiems jau pažįstamas erdves Klaipėdos mokslo ir technologijų parke, bet turės galimybę džiaugtis ir čia sukurtos naujos infrastruktūros teikiamais privalumais. Pirmajame pastato aukšte prieš porą mėnesių pradėjo veikti „Teo idėjų šiltnamis" - kūrybiškumą skatinanti jo aplinka ir modernios priemonės žaidimų kūrimo savaitgalį itin pasitarnaus.

Nors 48 valandas truksiantis darbas intensyvus ir dalis maratono dalyvių snusteli tik įsisupę į atsineštus miegmaišius, daugeliui šis renginys asocijuojasi su visiška kūrybine laisve, dideliu bendraminčių būriu ir savotišku tramplinu savo išsikeltų tikslų link.

„LT Game Jam" sausio 29-31 d. iš viso vyks trijuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Žaidimų entuziastai iš Vilniaus šurmuliuos Mykolo Romerio universitete, dar viena renginio „ambasada" taps Kauno technologijos universitetas.

Plačiau apie renginį: http://2016.gamejam.lt/

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?