Apie mus :

Naujienos

 

Klaipėdoje šaknis leidžia pasaulinis gamybos ir technologijų lyderis

2013-04-16

Visame pasaulyje daugiau kaip 135 tūkstančius darbuotojų turinti bendrovė UAB „Emerson Process Management" įsitvirtina Lietuvos rinkoje. Technologinius procesus automatizuojanti, lyderio pozicijas pasaulinėje gamybos ir technologijų rinkoje užimanti bendrovė įsikūrė Klaipėdoje, duris atvėrusiame Jūrinio verslo centre. Pasak įmonės atstovų, steigti filialus Lietuvoje paskatino mūsų šalyje spartėjanti sunkiosios pramonės plėtra.

„Visame Baltijos regione matome augančias pramonės įmonių investicijas energetinio naudingumo bei gamybos efektyvumo didinimo srityse, todėl nusprendėme, kad įkurdami padalinį, galėsime kokybiškiau aptarnauti mūsų esamus bei naujus klientus. Technologinių procesų automatizavimo sprendimus diegiame visose sunkiosios pramonės ir energetikos srityse, kurios turi plačias perspektyvas Baltijos šalyse. Planuojama įgyvendinti naujus energetikos projektus, modernizuoti pramonės gamyklas, siūlyti modernius sprendimus didinant gamybos efektyvumą bei energetinio naudingumą, todėl manome, kad mūsų inžinerinės galimybės ir valdymo kompetencija prisidės prie Lietuvos ekonomikos augimo ir pramonės modernizavimo" , - sakė Algirdas Čebatorius, UAB „Emerson Process Management" Baltijos šalių padalinio vadovas.

UAB „Emerson Process Management" - visame pasaulyje lyderiaujanti plataus profilio gamybos ir technologijų bendrovė, dirbanti 235 pasaulio vietose. Pernai bendrovės pardavimai siekė 24,4 mlrd. dolerių. Lietuvoje bendrovė įgyvendino nemažai svarbių projektų - dirbo rekonstruojant ir technologiškai atnaujinant naftos perdirbimo bendrovę, dalyvavo modernizuojant stambiausias Baltijos šalių elektrines, JAV kapitalo bendrovė didelius projektus šiuo metu vykdo ir LNG technologijų srityje.

„Klaipėdos Jūrinio verslo centre įsikūrus tokio masto technologinių sprendimų bendrovei, mūsų verslininkams atsiveria platesnės galimybės gauti pačios aukščiausios kokybės sprendimus technologinių procesų automatizavimo srityje. Lietuvoje planuojama įgyvendinti daug ekonomiškai svarbių projektų, todėl šalyje turėti tikrus profesionalus, užsiimančius technologinių įrenginių automatizavimu, ypač svarbu" , - teigė Jūrinio verslo centro steigėjo, Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (KMTP) vadovė Roma Stubrienė.

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kartu su AB „Vakarų laivų gamykla" Jūrinio verslo centro duris atvėrė buvusiame „Baltijos laivų statyklos" (Pilies g. 8) pastate. Čia viena po kitos jau kuriasi ne tik įmonės, susijusios su jūriniu verslu, bet ir kitų sričių inovatyviai mąstantys verslininkai. Jūrinio centro bendruomenės nariai įjungiami į tarptautinius mokslo ir verslo projektus, verslininkai noriai dalyvauja tarptautinėse konferencijose bei bendruose projektuose, kurie yra naudingi plėtojant verslą, susirandant naujų partnerių ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose.

Daugiau informacijos apie UAB „Emerson Process Management" :

Direktorius Algirdas Čebatorius

info.baltics@emerson.com

www.emersonprocess.com

 

 

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?