Apie mus :

Naujienos

 

Klaipėdoje sukaltas "Teo idėjų šiltnamis"

2015-11-17

Naujos kartos technologijos, kūrybiškumą skatinanti aplinka, šiuolaikiškas dizainas, priemonės verslo susitikimams bei mokymams - visa tai talpina šiandien Klaipėdos mokslo ir technologijų parke šiandien atidaromas „Teo idėjų šiltnamis".

Pirmajame Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (KMTP) aukšte įrengtą „Teo idėjų šiltnamį" sudaro dvi medinių konstrukcijų dalys: viena skirta efektyviam ir kūrybiškam darbui, kita - poilsiui, mokymams, susitikimų ar konferencijų organizavimui. Šias erdves įkūrė ir šiuolaikinėmis technologijomis aprūpino IT ir telekomunikacijų bendrovė „Teo"

"Informacinės technologijos yra naujus standartus kuriančio verslo pagrindas. Todėl kartu su KMTP siekiame suteikti išmanumo "mineralų" studentų ir startuolių bendruomenėms, kad jos sparčiai augintų savo idėjų derlių", - sako "Teo" Vakarų regiono verslo klientų vadovas Nerijus Avelis.

„Teo idėjų šiltnamyje" bus rengiami IT verslo susitikimai, teikiamos konsultacijos siekiantiems pradėti ar toliau vystyti savo verslą, organizuojami lektorių mokymai. Šias erdves prižiūrės ir administruos KMTP.

"Po vienu stogu sujungdami inovatyvias idėjas palaikančias bendroves, informacines technologijas ir iniciatyvius studentus tikime, kad "Teo Idėjų šiltnamis" suteiks papildomą postūmį skatinant Klaipėdos regiono studentų verslumą ir padrąsins kurtis naujas įmones", - sako KMTP direkorė Roma Stubrienė.

Klaipėdos universiteto ir Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos įsteigtas KMTP vienija daugiau nei 40 įmonių, viešųjų įstaigų bei tarptautinių kompanijų padalinių.

Apie „Teo"

„Teo" teikia integruotas telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugas Lietuvos gyventojams ir verslui. Ilgametę patirtį telekomunikacijų versle turinti bendrovė itin didelį dėmesį skiria paslaugų kokybei ir klientų poreikiams. Daugiau nei 88 proc. „Teo" akcijų valdo telekomunikacijų bendrovė „TeliaSonera AB". „Teo" akcijomis prekiaujama „Nasdaq OMX Vilnius" vertybinių popierių biržoje.

Daugiau informacijos

Audrius Stasiulaitis, „Teo" atstovas žiniasklaidai

Tel. (8 5) 236 7019, mob. 8 686 71885, el. p. audrius.stasiulaitis@teo.lt

 

"TEO idėjų šiltnamio" atidarymas

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?