Apie mus :

Naujienos

 

Klaipėdoje tęsiasi verslumo mokymai jaunimui

2012-09-17

Nuo šios savaitės Klaipėdos jaunimas įsijungia į naują verslumo mokymų ciklą. Mokymus apie ryšių su klientais ir finansų vadybą ves profesorius Markku Virtanen (Aalto universitetas, Suomija). Kitą savaitę to paties universiteto atstovas doc. Jorma Pohtola su studentais dalinsis patirtimi apie verslininkams būtinas savybes.

„Šie mokymai - projekto „START" dalis. Tai unikali galimybė paskatinti studentų verslumą, atveriamos perspektyvos pritaikyti savo žinias steigiant verslą. Kvalifikuota „START" komanda padeda žengti pirmuosius žingsnius jauniesiems verslininkams, suteikia trūkstamos informacijos, kaip ir nuo ko pradėti, kokios yra verslo planų rengimo paslaptys" , - pasakojo projekte dalyvaujančio Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (KMTP) vadovė Roma Stubrienė.

Projektas ne tik suteikia progą gauti teorinių ir praktinių žinių. Jo metu jaunimas dalyvauja verslo idėjų konkurse „Verslo taurė". Geriausios idėjos autoriai vyks į stažuotę Suomijoje, jiems bus suteikiama darbo vieta Klaipėdos mokslo ir technologijų parke.

„Šiuo projektu norime paskatinti jaunimą būti ryžtingesniais. Statistika rodo, kad didžioji dalis Lietuvos gyventojų svajoja įkurti nuosavą verslą, tačiau dirbančiųjų privačiame sektoriuje skaičius nėra didelis. Viena pagrindinių to priežasčių - verslumo kompetencijų visuomenėje trūkumas" , - teigė KMTP atstovai.

Galimybė realizuoti savo verslo idėjas domisi itin gausus uostamiesčio jaunimo būrys. Projekte pakviesti dalyvauti Klaipėdos universiteto studentai, studijuojantys gamybos, mechanikos, informatikos, elektros, jūrų inžinerijų disciplinas, biologiją, ekologiją, aplinkotyrą, gamtinę geografiją. Prie „START" komandos gali prisijungti ir daugiau jaunų žmonių.

Mokymų grafikas:

2012 m. rugsėjo 20 d. 9.00 val. „Ryšių su klientais ir finansų vadyba" prof. Markku Virtanen (Aalto universitetas, Suomija). Vieta: „STUDLENDAS" Klaipėdos

Universiteto auditorijų ir konferencijų salės komplekse „Aula Magna" (H. Manto g. 84, Klaipėda)

2012 m. rugsėjo 25 d. 9.00 val „Verslininko savybių atpažinimas ir ugdymas" doc. Markku Virtanen (Aalto universitetas, Suomija). Vieta: „Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas" (H. Manto g. 84, Klaipėda)

Daugiau informacijos:

Projektų administratorė

Rasa Baužytė

Tel.: +370 46 390857, Mob.tel.: +370 671 69626

El. p.: rasa.bauzyte@kmtp.lt

Papildoma informaciją rasite čia...

 

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?