Apie mus :

Naujienos

 

Klaipėdoje – tradiciniai Veržliausios įmonės apdovanojimai

2014-03-25

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) kovo 26 d., trečiadienį, plačiai atvers duris studentams, verslininkams bei tiems, kurie dar tik ketina imtis verslo. Jų laukia proga semtis naudingų žinių ir vertingos patirties klausantis įvairių sričių specialistų pranešimų. Vienas renginio akcentų - Veržliausios įmonės apdovanojimai, jau tapę aktyvios KMTP bendruomenės tradicija.

Seminaro „Verslo asistentas - verslumo skatinimas pasitelkiant technologijų parkų ir slėnių kompetencijas" organizatorių tikslas - suteikti reikiamos informacijos bei įkvėpimo galvojantiems apie nuosavą verslą, padėti vadovams toliau kurti ir lavinti savo kompetencijas. Studentams ir mokslininkams šis renginys taipogi suteiks didelės praktinės naudos, nes rašant įvairius mokslinius darbus itin svarbu tai, kaip suformuluojama jų užduotis. Jeigu autorius nuošalyje nepalieka ir komercinio aspekto, išauga galimybė pritaikyti šį mokslinį darbą, atsiranda impulsas vystyti verslą ir iš jo uždirbti.

Nemokamo seminaro metu bus plačiai kalbama apie verslo pradžios sunkumus bei galimybes. Bankininkai, juristai, Lietuvos rizikos kapitalo asociacijos ir kitų įstaigų atstovai aptars smulkiam ir vidutiniam verslui aktualius klausimus, teisinius ir finansinius verslo kūrimo aspektus, pristatys verslo aplinkos įrankius, svarbius sėkmei. Renginio dalyvių iš viso lauks šeši aktualūs pranešimai, o taip pat - diskusijos, galimybė individualiai pasikonsultuoti su savo sričių ekspertais.

Dalyviai entuziazmo pasisemti galės ne tik bendraudami su pranešėjais, bet ir susipažinę su Veržliausios KMTP įmonės atstovais. Šiais apdovanojimais kasmet siekiama pagerbti tuos, kurie pasiekė gerų ekonominių rodiklių, aktyviai dalyvauja KMTP bendruomenėje ir prisideda prie inovacijų plėtros visame Klaipėdos regione.

Šiemet Veržliausia KMTP įmone išrinkta UAB „Omega Technologies", kurianti IT programas projektų valdymui didžiausioms pasaulio naftos bei dujų kompanijoms. Ši Norvegų kapitalo įmonė sukūrė ir Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro (KRATC) vietinės rinkliavos apskaitos sistemą.

„Vertiname tai, kad UAB „Omega Technologies", kurios paslaugomis naudojasi „Statoil", „Dong Energy" ir kitos garsios naftos bei dujų pramonės kompanijos, savo unikalią patirtį bei kompetencijas pritaiko ir kuriant IT programas Lietuvoje. Tokiu būdu sukuriamas naujas kokybės standartas visam mūsų IT sektoriui", - kalbėjo KMTP direktorė Roma Stubrienė.

Daugiau sužinoti apie Veržliausią šių metų KMTP įmonę kviečiame kovo 26 d., trečiadienį, KMTP konferencijų salėje, kurioje visą dieną šurmuliuos verslo skatinimo seminaras.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?