Apie mus :

Naujienos

 

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kviečia į seminarą, kuriame bus diskutuojama apie azoto oksido ir sieros dioksido emisijos iš laivų mažinimą

2012-11-21

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kviečia į seminarą, kuriame bus diskutuojama apie azoto oksido ir sieros dioksido emisijos iš laivų mažinimą . ES direktyva 1999/32/EC įsigalios jau nuo 2015 metais. Seminare dalyvaus lyderiaujaunčių emisijų technologijų („scrubberių") gamintojai iš Suomijos (Warstilla), Danijos (Dansk Teknologi) ir Vokietijos (Couple Systems). Renginyje ekspertai pristatys naujausią patirtį, kaip sumažinti sieros dioksido ir azoto oksido emisijas iš laivų, taip pat bus pristatytos LNG technologijos.

Daugiau informacijos apie renginį ir renginio programą rasite čia...

Renginys nemokamas (anglų kalba).

Registracija privaloma.

Kviečiame registruotis el. paštu paulius@kmtp.lt.

Detalesnė informacija žemiau nurodytais kontaktais:

Inovacijų vadybininkas

Paulius Kutys

Tel.: +370 46 390856

Faks.: +370 46 310462

Mob. tel.: +370 652 32102

El. p.: paulius.kutys@kmtp.lt

arba

Komunikacijų vadovas

Andrius Sutnikas

Tel.: +370 46 310463

Faks.: +370 46 310462

Mob. tel.: +370 686 37681

El. p.: projects@kmtp.lt

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?