Apie mus :

Naujienos

 

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kviečia nemokamoms konsultacijoms

2013-06-21

Kviečiame konsultuotis dėl paraiškų teikimo paskelbtiems kvietimams dėl projektų finansavimo pagal Žaliosios pramonės inovacijų programos Partnerystės projektų ir Mažųjų projektų schemas.

Iki 2013 m. liepos 22 d. renkamos paraiškos VšĮ, Asociacijų (vienijančių įmones), aukštųjų mokyklų, verslo konsultacinių paslaugų teikimui.

Iki 2013 m. rugsėjo 12 d. renkamos paraiškos verslo įmonių kartu su partneriu iš Norvegijos, naujų inovatyvių žaliųjų produktų (produktai, kurie mažiau žalingi aplinkai, sveikatai, nei kiti tos pačios grupės gaminiai, t.y. pagaminti iš perdirbtų antrinių žaliavų, natūralių sudedamųjų dalių ir pan.) sukūrimui ir pateikimui į rinką.

Iki 2013 m. spalio 14 d. renkamos paraiškos verslo įmonių kartu su partneriu iš Norvegijos, naujų inovatyvių aplinkosaugos technologijų (technologijos mažinančios energijos, vandens sąnaudas, mažiau teršiančios aplinką ir pan.) sukūrimui, pateikimui į rinką ar įdiegimui įmonėje.

Kviečiame konsultuotis:

VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
Paslaugų plėtros vadovė Sigita Paulavičienė
Tel.: +370 46 390857
Mob.tel.: +370 687 06918
El. p.: sigita.paulaviciene@kmtp.lt

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?