Apie mus :

Naujienos

 

Klaipėdos mokslo ir technologijų parke įsikūrusi įmonė UAB "INOBALT"

2012-12-19

VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parke įsikūrusi įmonė "INOBALT" lapkričio 30 - gruodžio 1 dienomis dalyvavo tarptautinėje pramonės ir technologijų parodoje Latvijoje. Parodos "Tech Industry 2012" metu savo produktus pristatė apie 250 kompanijų iš tokių šalių kaip Latvija, Lietuva, Estija, Suomija, Švedija, Lenkija, Italija, Vokietija, Rusija, Ukraina, Baltarusija ir kt. Paroda vyko dviejuose paviljonuose. Buvo demonstruojamos pažangiausios metalo apdirbimo sistemos ir įranga, mechaninė įranga ir medžiagos, dujų ir hidraulinių srautų matavimo technologijos, automatikos ir valdymo sistemos, hidraulinė įranga, elektros įrankiai, matavimo įranga, elektronikos ir elektros įranga, dujų tiekimo įranga, taip pat kita įranga, medžiagos ir technologijas.

Dalyviai pademonstravo daugybę naujos, dar nematytas įrangos, įrankių ir medžiagų, kurios gali būti diegiamos ir naudojamos tiek pramonės gamintojų bei paslaugų teikėjų, tiek mažesnių gamybos įmonių, kurios nori modernizuoti ir racionalizuoti gamybos procesą ir padaryti jį labiau ekonomiškai efektyvesniu .

INOBALT parodos metu pristatė visą eilę inovacinių sprendimų. Pavyzdžiui parodoje buvo pristatytas naujas daugiakanalis mobilus duomenų kaupiklis. Nuo šiol visi matavimai gali būti fiksuojami, rodomi ir saugomi duomenų kaupiklyje. Be to gali būti prijungti ir analizuojami bet kokie energijos, suspausto oro, dujų, vandens, elektros energijos, šilumos kiekio, garo ir kt. skaitikliai. Tai labai supaprastina energijos valdymą, bei atitinka standarto DIN ISO 50.001 reikalavimus.

INOBALT taip pat pademonstravo pažangiausius mechatronikos produktus, naudojamus robotų, mašinų ir įrengimų gamyboje. Buvo pristatomi pažangiausi rutuliniai ir slydimo sraigtai, reduktoriai, linijiniai moduliai, pavaros, CNC sprendimai, žingsniniai varikliai ir servo sistemos ir kt.

Daugiau informacijos:

Rolandas Obsta

 

UAB Inobalt

 

rolandas@inobalt.lt

 

www.inobalt.lt

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?