Apie mus :

Naujienos

 

Klaipėdos mokslo ir technologijų parke įsikūrusi UAB "Omega Technology" bendradarbiaudama su Klaipėdos universitetu sėkmingai įgyvendino 2007–2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos projektą

2013-06-20

Vykdant projektą „Elektroninės bendradarbiavimo sistemos taikymo švietimo ir mokslo įstaigoje tyrimas (Klaipėdos universiteto pavyzdžiu)" pagal 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos 1 prioriteto „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra" priemonės VP2-1.3-ŪM-05-K „Inočekiai LT" nr. VP2-1.3-ŪM-05-K-01-027, Klaipėdos universiteto Gamtos ir matematikos mokslų fakulteto Informatikos katedra atliko taikomąjį mokslinį tyrimą uždarajai akcinei bendrovei „Omega Technology" bei pateikė ataskaitą apie šį tyrimą.

Atliktas tyrimas padėjo išsiaiškinti, jog elektroninės bendradarbiavimo sistemos gali sukurti pridėtinę vertę tipinės veiklos procesuose bei pademonstravo konkrečius panaudojimo atvejus Klaipėdos universitete. Tyrimo rezultatai leidžia teigti, kad įmonės elektroninė bendradarbiavimo sistema būtų naudinga mokslo įstaigose ir ją galima siūlyti remiantis atlikto tyrimo rezultatais.

Projekto įgyvendinimo ataskaitą rasite čia...

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?