Apie mus :

Naujienos

 

Klaipėdos mokslo ir technologijų parke įvyko renginys "Inovacijos - tiesiausias kelias sėkmės link!" (Pranešimų skaidrės)

2012-06-21

Klaipėdos mokslo ir technologijų parke 2012 m. birželio 20 d. vyko renginys "Inovacijos - tiesiausias kelias sėkmės link!". Renginyje KMTP, MITA ir Lietuvos inovacijų centro specialistai pristatė naujausias paramos galimybes, kuriomis gali pasinaudoti inovatyvus bei mokslo žinioms imlus verslas.

Renginio dalyviai išgirdo apie:

  • Klaipėdos mokslo ir technologijų parko paslaugas verslui ir mokslui, partnerystės plėtros galimybes ir kuriamą vertę (pranešėjas Andrius Sutnikas, KMTP). Temos pristatymą rasite čia...
  •  Intelektinės nuosavybės teisių apsaugą ir galimybę gauti paramą su išradimų patentavimu ar dizaino registravimu susijusioms išlaidoms apmokėti. Ši parama padės įmonėms bei mokslo ir studijų institucijoms apsaugoti išradimus ir dizainą užsienio valstybėse (pranešėjas Ričardas Valančiauskas, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA)). Temos pristatymą rasite čia...
  •  Galimybes gauti finansavimą netechnologinėms inovacijoms diegti. Pagal priemonę „Procesas Lt" remiamas šiuolaikiškų vadybos metodų ir valdymo sistemų diegimas įmonėse (pranešėjas Artūras Jokūbavičius, Lietuvos inovacijų centras (LIC)). Temos pristatymą rasite čia...
  • Europos Komisijos kvietimą, pagal kurį remiamas inovacijų, mažinančių neigiamą poveikį aplinkai bei tausojančių gamtos išteklius, diegimas. Parama teikiama bet kurios teisinės formos juridiniams asmenims, pirmenybę skiriant mažoms ir vidutinėms įmonėms (pranešėjas Ričardas Valančiauskas, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA)). Temos pristatymą rasite čia..
  •  Naujausius 7-osios bendrosios programos (7BP) kvietimus ir Europos palydovinės navigacijos konkursą. Renginyje buvo pristatytos paramos gavimo sąlygos bei informacija apie teikiamą pagalbą ieškant tinkamų partnerių (pranešėja Anzelma Ūselienė, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA)). Temos pristatymą rasite čia..
  • Galimybę ženkliai sumažinti pelno mokestį, kadangi įmonėms, investuojančioms į mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą (MTEP) bei diegiančioms inovacijas, valstybė taiko tris pelno mokesčio lengvatas. Renginio dalyviai sužinojo, kaip nustatyti, ar jų vykdoma veikla priskirtina MTEP, ir kur kreiptis, kilus neaiškumams (pranešėjas Mantas Biekša, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA)). Temos pristatymą rasite čia..

Daugiau informacijos apie programas prašome kreiptis nurodytais kontaktais:

Komunikacijų vadovas

Andrius Sutnikas

Tel.: +370 46 310463

Faks.: +370 46 310462

Mob. tel.: +370 686 37681

El. p.: projects@kmtp.lt

Inovacijų vadybininkas

Paulius Kutys

Tel.: +370 46 390856

Faks.: +370 46 310462

Mob. tel.: +370 652 32102

El. p.: paulius.kutys@kmtp.lt

 

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?