Apie mus :

Naujienos

 

KLAIPĖDOS UNIVERSITETO VERSLO INKUBATORIAUS STATYBOS PRADŽIOS CEREMONIJA

2014-03-18

Maloniai kviečiame į Klaipėdos universiteto Verslo inkubatoriaus statybos pradžios (kapsulės įkasimo) ceremoniją, kuria bus pažymėta verslo inkubatoriaus statybos pradžia.

Ceremonija vyks kovo 20 d. 13.30 val. Klaipėdos universiteto miestelio teritorijoje (Herkaus Manto g. 84, Klaipėdoje, šalia Aula Magna auditorijų korpuso ir PC „Studlendas").

Renginio programą rasite čia...

Pagrindinis verslo inkubatoriaus veiklos tikslas - skatinti verslo ir mokslo bendradarbiavimą jūriniame slėnyje: kurti naujas darbo vietas, sumažinti veiklos rizikas naujai susikūrusioms įmonėms, plėtojančioms inovatyvias verslo idėjas.

Verslo inkubatoriuje įsikūrusioms technologinėms įmonėms bus užtikrinta prieiga prie Universiteto mokslinio potencialo - sudarytos galimybės pasinaudoti universiteto moksline įranga ir mokslo žiniomis.

Būtų malonu, jei apie savo dalyvavimą ceremonijoje informuotumėte iki kovo 19 d. el. paštu sigita.vaskaitiene@ku.lt arba telefonu 846398930. Maloniai lauksime atvykstant.

Pagarbiai,
Studijų prorektorius, pavaduojantis rektorių prof. dr. Mindaugas Rugevičius

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?