Apie mus :

Naujienos

 

Klapėdos Žvejų kultūros rūmuose vyks 14–oji VYDŪNO tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija:"Į sveiką gyvenseną ir skaidrią būtį Vydūno keliu"

2012-03-15

Klaipėdos Žvejų kultūros rūmuose 2012 m. kovo 23 d. vyks 14-oji VYDŪNO tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija:"Į sveiką gyvenseną ir skaidrią būtį Vydūno keliu".

Renginio organizatoriai laukia Jūsų pasiūlymų, pageidavimų bei paraiškų dalyvauti konferencijoje ir šventinėje mugėje.

Pranešimus, straipsnius ir mokslinių darbų santraukas prašoma siųsti iki 2012 m. vasario 15d.

el. adresu: mockienevida@gmail.com

Tarptautinės mokslinės-praktinės konferencijos metu perskaityti pranešimai, pateikti straipsniai ir pristatytų mokslinių darbų tezės bus publikuojami konferencijos medžiagoje.

 Renginio dalyviams bus išduodami konferencijos dalyvio pažymėjimai

Daugiau informacijos apie renginį rasite čia..

 

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?