Apie mus :

Naujienos

 

Klasterių kūrimas ir plėtra: pasaulinė praktika

2010-04-22

Š. m. balandžio 28 dieną Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas organizuoja renginį „Klasterių kūrimas ir plėtra: pasaulinė praktika".

Atsižvelgdamas į verslininkų ir valstybės institucijų poreikius KMTP organizuoja praktinius klasterių kūrimo mokymus, kurių tikslas supažindinti su klasterių kūrimu ir jų veikla.

Praktinius klasterio steigimo mokymus ves Ifor Ffowcs-Williams - vienas garsiausių Danijos klasterių kūrimo ir plėtros ekspertų pasaulyje, konsultuojantis ir Europos klasterių priežiūros komisiją. I.F.Williams žinomas tarptautinio verslo atstovams, konsultavęs tokias organizacijas kaip: JTO, pasaulio bankas, Švedijos tarptautinė plėtros agentūra ir daugybė kitų garsių tarptautinių organizacijų bei nacionalinių ir regioninių plėtros agentūrų visame pasaulyje. Per pastaruosius penkerius metus klasterių kūrimo ir plėtros klausimais I.F.Williams teikė konsultacijas ir mokymus daugiau nei trims tūkstančiams ekonomikos ekspertų iš daugiau nei 35-ių šalių.

Renginyje pranešimus skaitys:
Milda Garmutė - Lietuvos Inavacijų Centro (LIC) projektų vadybininkė, viena iš iniaciatorių steigiant „Klasterių Kompetencijos Tinklą" (KKT).
Dalia Aldona Matiukienė - Alytaus krašto verslininkų asociacijos prezidentė, Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos pirmininkė, Pietų Lietuvos medienos gaminių pramonės klasterio koordinatorė.
Ilja Malkin - Lietuvos franšizės centro įkūrimo darbo grupės vadovas, UAB "Advanced Advice" direktorius, klasterių veiklos konsultantas.
Romas Apulskis -"Biodegalų asociacijos" viceprezidentas, Nacionalinio gėrimo klasterio koordinatorius.

Renginio vieta: Viešbutis „Medūza" Kontininkų g. Nr. 9, Palanga

Daugiau infromacijos

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?