Apie mus :

Naujienos

 

KMTP - svečiai iš Nyderlandų karalystės

2010-02-03

Vasario 2 dieną, VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parke svečiavosi delegacija iš Nyderlandų Karalystės Leeuwarden miesto.

Svečiai apžiūrėjo KMTP pastatą, aplankė čia įsikūrusias tyrimų laboratorijas

KMTP direktorė Roma Stubrienė ir parko atstovas Andrius Sutnikas svečius supažindino su parko funkcijomis, veiklomis, pasakojo apie jau įgyvendintus ir dar planuojamus įgyvendinti projektus, jų svarbą stiprinant ryšius tarp mokslo ir verslo tuo pat metu suteikiant naudos visuomenei.

VšĮ Klaipėdos ekonominės plėtros agentūros direktorė Raimonda Laužikienė pristatė savo veiklas, kurių tikslas, skatinti smulkaus ir vidutinio verslo regione plėtrą bei prisidėti prie Klaipėdos miesto investicinio patrauklumo didinimo.

 

 

 

Po viešųjų įstaigų veiklų pristatymų vyko diskusija svečius dominusiais klausimais

Delegaciją sudarė 8 svečiai, tarp kurių buvo Leeuwardeno miesto savivaldybės meras, universitetų, įmonių bei bankų atstovai.

Jų vizito Klaipėdoje tikslas - sužinoti ar Leeuwardeno ir Klaipėdos prekybos, pramonės ir žinių institutai gali bendradarbiauti „statant tiltus" tarp dviejų savivaldybių. Siekta sužinoti apie bendradarbiavimo Europos programose galimybes, kurios skatintų bendradarbiavimą tarp skirtingų miestų tarptautiniu mastu.

 

 

 

Simona Žimkutė
KMTP informacijos vadybininkė
El.paštas: simona@kmtp.lt
Tel.: + 370 (46) 310463
Mob. tel.: +370 650 24008

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?