Apie mus :

Naujienos

 

KMTP įsikūrusi reklamos agentūra Partizanas ieško pačių geriausių reklamos kovotojų Klaipėdos regione

2014-05-29

Reklamos agentūra Partizanas ieško pačių geriausių reklamos kovotojų Klaipėdos regione, kurių pagrindinė užduotis būtų bendravimas su žmonėmis, jų konsultavimas, neretai ir pardavimai.

Projektai įvairūs - degustacijos, šventiniai renginiai prekybos centruose, darbas su žinomais prekių ženklais vakarėliuose, naktiniuose klubuose. Vasaros sezonu dalyvaujame festivaliuose, dalyvaujame renginiuose ir promo akcijose Palangoje, bei linksminamės pajūryje.

Jeigu tu:

- esi aktyvus, komunikabilus, veržlus ir nori mokytis (norim, kad dirbtum gerai ir dirbdamas su mumis tobulėtum);

- esi pasitikintis savimi;

- moki, mėgsti bendrauti;

- esi atsakingas ir savarankiškas (nuo tavęs priklausys daug...)

... ESI MUMS REIKALINGAS.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?