Apie mus :

Naujienos

 

KMTP įvyko nemokamas seminaras "Parama aukštos kvalifikacijos darbuotojų įdarbinimui įmonėse"

2011-05-19

KMTP įvyko nemokamas seminaras "Parama aukštos kvalifikacijos darbuotojų įdarbinimui įmonėse"

Š.m. gegužės 19 d. 10.00 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (Herkaus Manto g. 84-101, Klaipėda) įvyko nemokamas informacinis-konsultacinis renginys „PARAMA AUKŠTOS KVALIFIKACIJOS DARBUOTOJŲ ĮDARBINIMUI ĮMONĖSE".

Renginio pristatymą rasite čia...

 

Renginio programą rasite čia...

Renginys skirtas:

  • mažoms ir vidutinėms žinioms imlioms įmonėms, kurios nori sustiprinti savo potencialą naujų ir esamų produktų, paslaugų ar procesų kūrimo ir tobulinimo srityje;

  • asociacijoms (kaip MVĮ), kurios nori sustiprinti savo MTEP paslaugų teikimo potencialą;

  • aukštos kvalifikacijos specialistams (tyrėjams, mokslininkams, doktorantams, inžinieriams), turintiems ne mažiau 5 metų patirtį MTEP srityje ir norintiems panaudoti turimą potencialą „verčiant" žinias naujais produktais, paslaugomis ar procesais versle.

Pagal priemonę kompensuojamos išlaidos:

  • darbo užmokestis;

  • komandiruotės;

  • persikėlimo (geografinio mobilumo) išlaidos;

  • projekto administravimas.

Paramos dydis: iki 50% (iki 3 metų laikotarpiui aukštos kvalifikacijos darbuotojams, deleguotiems iš Lietuvos ar užsienio mokslinių tyrimų organizacijų arba didelių įmonių)

Organizatoriai:

Lietuvos inovacijų centras
Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?