Apie mus :

Naujienos

 

KMTP vykusi diskusija susilaukė valstybinių institucijų dėmesio

2009-08-24

Gegužės 12 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vykusi atvira diskusija "Inovatyvaus verslo laboratorija" sulaukė išsamaus Švietimo ir Ūkio ministerijų atsakymo.

Pagrindinis rengiamos diskusijos tikslas buvo aptarti verslumo plėtrą atsižvelgiant į naujas teisines, finansines ir ekonomines sąlygas bei rasti galimus sprendimus. Pasaulinė verslo aplinka išgyvena milžiniškus pokyčius, todėl ji keičiasi, o tai reiškia, kad verslumo vystymo strategija taip pat turi keistis, kad galėtų užtikrinti pozityvią ekonominę ir socialinę aplinką naujai įsikuriančioms ir veiklą vystančioms įmonėms.

Diskusijoje dalyvavo Europos Komisijos atstovas Christian Weinberger, Lietuvos Respublikos Seimo, ministerijų, Klaipėdos apskrities, savivaldybės, darbo biržos bei Lietuvos verslą vienijančių ir jaunimo ir studentų organizacijų atstovai.

Diskusijos metu buvo suformuluota ir pasirašyta rezoliucija-kreipimasis į valdžios institucijas, suformuluoti poreikiai ir aptartos galimybės verslumo skatinimui Lietuvoje (rezoliuciją rasite čia).

Rezoliucija susilaukė didelio valdžios institucijų dėmesio, Seimo narys Vytenis Andriukaitis ją perskaitė seimo posėdžio metu, o Švietimo ir Ūkio ministerijų specialistai išanalizavę rezoliucijos turinį suformavo išsamią poziciją šiuo klausimu.

LR švietimo ir mokslo ministerijos atsakymą rasite čia...

LR ūkio ministerijos atsakymą rasite čia...

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?