Apie mus :

Naujienos

 

Konferencija "Elektroninė demokratija Klaipėdos regionui"

2009-11-18

2009 m.lapkričio 20 d. (penktadienį) 10 val. Klaipėdos apskrities viršininko administracija kviečia į konferenciją „Elektroninė demokratija Klaipėdos regionui". Tai - oficiali ES lėšomis finansuojamo projekto „Elektroninės demokratijos paslaugų piliečiams sukūrimas ir plėtra Klaipėdos regiono savivaldybių administracijose" pradžia.

Konferencijos tikslai - aptarti elektroninės demokratijos esmę ir turinį, įgyvendinimo galimybes Klaipėdos regiono savivaldybių administracijose ir tikėtinus rezultatus, pateikiant virtualaus bendravimo tarp piliečių (bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų) ir vietos politikų viešojoje erdvėje privalumus ir trūkumus. Susipažinti su planuojamomis 2007-2013 m. ES struktūrinės paramos e. iniciatyvomis.

Konferencijos metu bus pristatytas Europos Sąjungos lėšomis finansuojamas Klaipėdos regiono savivaldybių projektas „Elektroninės demokratijos paslaugų piliečiams sukūrimas ir plėtra Klaipėdos regiono savivaldybių administracijose". Projekto vykdytojas - Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, projekto partneriai - 6 regiono savivaldybių administracijos. Projektas bus įgyvendinamas 2010 - 2011 metais. Įgyvendinus projektą, tikimasi elektroninėmis priemonėmis skatinti demokratijos procesus regione (piliečių informavimas, konsultavimas, jų įtraukimas į sprendimų priėmimą), plėtoti elektroninius sprendimus, didinant viešojo sektoriaus institucijų efektyvumą, veiklos skaidrumą, viešumą ir konsensusą.

Klaipėdos regiono savivaldybių Merai pasirašys Elektroninės Demokratijos Deklaraciją, kaip pasižadėjimą visapusiškai remti ir skatinti elektroninės demokratijos paslaugų diegimą, aktyviai dalyvauti pilietinės visuomenės formavime e. komunikavimo priemonėmis. Bus pasirašoma Partnerystės sutartis.

Konferencijos organizatoriai - E. regiono komitetas prie Klaipėdos regiono plėtros tarybos, Klaipėdos apskrities viršininko administracija, Klaipėdos miesto savivaldybės administracija.

Konferencijos pranešėjai - Lietuvos Respublikos Seimo narys, Informacinės visuomenės plėtros komiteto pirmininkas prie LRS Vytautas Grubliauskas, LR Vyriausybės, mokslo įstaigų vadovai ir darbuotojai, Lietuvos savivaldybių asociacijos ir savivaldybių atstovai.

Konferencijos dalyviai - regiono savivaldybių politikai, vadovai bei specialistai, piliečiai, verslo įmonių, bendruomenių, seniūnijų, mokslo įstaigų atstovai, visuomeninės organizacijos, žiniasklaida.

Konferencijos vieta - Viešbučio „KLAIPĖDA" konferencijų salė K-CENTRAS (Naujojo Sodo g. 1, Klaipėda).

Registracija (iki 2009-11-19 d.) ir informacija pasiteirauti: telefonu 8 46 314896, el. paštu K.Prakapaviciene@klaipeda.aps.lt.

Konferencijos programa...

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?