Apie mus :

Naujienos

 

Konferencija "Intelektinės nuosavybės apsauga: priemonės ir galimybės apsaugant inovatyvias idėjas"

2011-05-06

Konferencija "Intelektinės nuosavybės apsauga: priemonės ir galimybės apsaugant inovatyvias idėjas"

Kviečiame dalyvauti konferencijoje „Intelektinės nuosavybės apsauga: priemonės ir galimybės apsaugant inovatyvias idėjas", kuri vyks gegužės 10 d. (antradienį) 9 val. Ūkio ministerijos 212 salėje (Gedimino pr. 38, Vilnius). Konferenciją organizuoja Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kartu su Lietuvos-Izraelio prekybos rūmais (LICC). Renginio partneriai - Izraelio atstovybė Lietuvos Respublikai ir Ūkio ministerija.

Renginys skirtas mokslininkams, jauniesiems tyrėjams, verslininkams, individualiems išradėjams, novatoriams, kūrėjams ir visiems besidomintiems, kaip apsaugoti sukurtas inovatyvias idėjas.

Renginio svečias pasaulinės kompanijos „Netafim Ltd" intelektinės nuosavybės vadybininkas Eytan Jaffe iš Izraelio pristatys esminius žingsnius siekiant efektyvios intelektinės nuosavybės apsaugos tarptautiniu mastu.

Renginio dalyvius su intelektinės nuosavybės sistemos inovacijomis supažindins MRU profesorius dr. Mindaugas Kiškis, vienas iš advokatų kontoros „LAWIN Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai" vadovų. Apie pramoninės nuosavybės apsaugos ypatumus Lietuvoje kalbės Dovilė Tebelškytė iš Valstybinio patentų biuro. Gerąja patirtimi siekiant gauti išradimų patentus pasidalins dr. Gediminas Račiukaitis iš Fizinių ir technologijos mokslų centro, aktyviai dalyvaujantis lazerių technologijas kuriančių įmonių UAB „Elas" ir UAB „Ekspla" veikloje.

Renginyje bus pristatyta MITA parama asmenims, turintiems inovatyvių idėjų, bei LICC veikla. Renginio pabaigoje numatoma diskusija apie tai, kokios kliūtys trukdo intelektinės nuosavybės apsaugos plėtrai Lietuvoje.

Dalyvavimas renginyje nemokamas.

Konferencijos programą rasite čia...

Registruotis į renginį galima paspaudus šią nuorodą...

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis el. paštu: ricardas.valanciauskas@mita.lt  arba tel. (8 5) 212 7434.

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?