Apie mus :

Naujienos

 

Konferencija "Klasteriai - naujos galimybės verslui"

2011-03-03

Konferencija "Klasteriai - naujos galimybės verslui"

Kovo 9 d. (trečiadienį) 9.30 val. Klaipėdos universiteto „Aula Magna" konferencijų salėje (Herkaus Manto g. 84, „Studlendas") vyks konferencija „Klasteriai - naujos galimybės verslui".

Renginio organizatoriai: Klaipėdos universiteto ekonomistų klubas ir „Naujos kartos mokslo ir verslo klasteris".

Pilna konferencijos programa.

Apie savo dalyvavimą prašome iš anksto pranešti el. paštu info@ekonomistai.eu arba telefonu 8 629 39617.

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?