Apie mus :

Naujienos

 

Konferencija "Lietuvos dalyvavimas tarptautinėse mokslo ir technologijų plėtros programose. Sėkmės pavyzdžiai"

2011-04-28

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra 2011 m. gegužės 5 d. organizuoja konferenciją „Lietuvos dalyvavimas tarptautinėse mokslo ir technologijų plėtros programose. Sėkmės pavyzdžiai", skirtą supažindinti plačiąją visuomenę, politikus, žiniasklaidą, mokslo ir studijų institucijų, verslo įmonių, Lietuvos mokslo ir inovacijų politiką formuojančių institucijų, kitų suinteresuotų organizacijų atstovus, su Lietuvos dalyvavimo tarptautinėse mokslo, technologijų plėtros ir inovacijų programose (toliau - MTTPI programos) sėkmės pavyzdžiais ir išmoktomis pamokomis, pasidalinti patirtimi vykdant tarptautinius inovacijų projektus.

Konferencijos tikslas - pristatyti Lietuvos dalyvių sėkmingus projektus tarptautinėse MTTPI programose, parodyti tarptautinės verslo ir mokslo partnerystės svarbą ir naudą globalizacijos sąlygomis.

Dalyvavimas tarptautinėse programose atveria kelią naujoms žinioms, padeda užmegzti vertingų ryšių, skatina pažangių idėjų realizavimą kuriant naujus produktus, paslaugas ar technologijas, konkurencingas ne tik nacionalinėse, bet ir užsienio rinkose. Tarptautiniuose projektuose gali sėkmingai dalyvauti ir turėti naudos mokslo ir verslo atstovai, kurie bendromis pastangomis sukuria tai, ką vadiname INOVACIJOMIS. Tačiau, kaip skatinti inovacijas pramonėje, kaip užtikrinti naujų įmonių kūrimąsi ir kokia europinių programų ateitis, pvz. „Eureka"?

Tad apie tai plenarinėje konferencijos dalyje kalbės renginio svečiai iš Europos MTTPI programas administruojančių institucijų: programos „Eureka" sekretoriato vadovas Luuk Borg iš Belgijos, Švedijos inovacijų agentūros (VINNOVA) atstovas Kjell Håkan Närfelt, Suomijos technologijų ir inovacijų finansavimo agentūros (TEKES) atstovas Esko Virtanen. Antrojoje konferencijos dalyje savo patirtimi, gerąja praktika ir žiniomis dalinsis „Eureka", „Eurostars", 7-osios bendrosios programos, COST projektų dalyviai.

Konferencija finansuojama iš MITA vykdomo ES struktūrinių fondų projekto „Tyrėjų kompetencijos ugdymas" lėšų.

Renginys vyks lietuvių ir anglų kalbomis (be vertimo).

Dėl detalesnės informacijos apie renginį galite kreiptis į Laimą Bagdonavičienę tel. (8 5) 264 4715, el. p. laima.bagdonaviciene@tpa.lt

Registracija į renginį bei konferencijos programa: http://www.tpa.lt/Renginiai/2011-05-05/default.asp  

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?