Apie mus :

Naujienos

 

KONFERENCIJA "Už vaikus atsakingi visi"

2010-01-22

Š.m. vasario 4 d. (ketvirtadienį) 13.30 val. KMTP konferencijų salėje vyks nemokama konferencija, kurios metu bus pristatyta pagalbos jaunimui poreikio situacija Klaipėdos mieste.

Konferencijos tikslas - skleisti idėjas ir dalytis patirtimi su visuomene, siekiant padėti jaunimui spręsti jiems aktualias problemas (2009 m. lapkričio-gruodžio mėn. atliktas tyrimas Klaipėdos mokyklose).

Kviečiame dalyvauti pedagogus, psichologus, socialinius darbuotojus, minėtų specialybių studentus, kurių darbinė karjera siesis su jaunimu, nevyriausybinių organizacijų narius, tėvus, jaunimą.

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas.
Suteikiamas dalyvio pažymėjimas.

Renginio vieta: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, Herkaus Manto g. 84, 101 konferencijų salė.

Konferencijos pradžia - 13.30 val., trukmė - 2,5 val.

Išsamesnė informacija ir registracija į konferenciją: www.manager.lt; tel. 8 46 414111, mob. 8 615 31080. Registracijos anketą rasite čia...

Iki malonaus susitikimo konferencijoje!

Konferencijos organizatoriai:

Dvasinės pagalbos jaunimui centras

MANAGER.LT

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?