Apie mus :

Naujienos

 

Konferencija „Žalieji sprendimai pastatams: iššūkiai ir galimybės“

2015-04-14

 

Š. m. gegužės 5 d. kviečiame į Vilniuje vyksiančią konferenciją „Žalieji sprendimai pastatams: iššūkiai ir galimybės". Ją organizuoja Ūkio ministerija, bendradarbiaudama su Žaliosios pramonės inovacijų programos įgyvendinimo partnere - Norvegijos agentūra „Innovation Norway" ir Norvegijos Karalystės ambasada.

Didėjanti aplinkos tarša ir siekis efektyviau panaudoti energiją skatina žaliųjų pastatų idėjų realizavimą. Pasaulyje sparčiai populiarėja namų, kuriuose panaudotos inovatyvios žaliosiosios technologijos, statyba. Konferencijoje bus diskutuojama apie žaliųjų sprendimų taikymą, didžiausią dėmesį skiriant inovatyvių technologijų bei medžiagų panaudojimui šiuolaikiniuose pastatuose.

Renginio metu Lietuvos ir Norvegijos verslo atstovai ir ekspertai dalinsis gerąja praktika, verslo idėjomis bei aptars išmaniųjų pastatų, energijos ir vandens vartojimo efektyvumo, organinių medžiagų, atsinaujinančios energijos, atliekų kiekio mažinimo ir efektyvaus energijos panaudojimo perspektyvas. Savo siūlomais sprendimais dalinsis tokios bendrovės kaip „Ecococon", „Vilpra", „Penki kontinentai", „Schage Real Estate", „AsplanViak".

Konferencijoje kviečiami dalyvauti verslo įmonių, mokslo institucijų ir viešojo sektoriaus atstovai, ekspertai, inžinieriai, besidomintys žaliosiomis inovacijomis. Renginyje tikimasi sulaukti daugiau kaip 100 įvairių sričių atstovų iš Lietuvos ir Norvegijos.

Renginys finansuojamas 2009-2014 m. Norvegijos finansinio mechanizmo Žaliosios pramonės inovacijų programos lėšomis.

Renginys vyks viešbutyje „Holiday Inn Vilnius" (Šeimyniškių g. 1, Vilnius).

Konferencijos programa

Registracija į renginį el. paštu: konferencija@publicum.lt

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?