Apie mus :

Naujienos

 

Konferencijoje pristatytos naujausios valstybės valdymo modernizavimo iniciatyvos

2010-06-10

Praėjusią savaitę „Litexpo" parodų centre Vilniuje vyko konferencija „Valstybės valdymo modernizavimas: projektų ir programų įgyvendinimo iššūkiai ir galimybės".

Pirmoji tokio pobūdžio ir mąsto konferencija sutelkė daugiau kaip 200 valstybės institucijų atstovų ir įrodė valstybės valdymo pokyčių poreikį ir projektų vadybos integravimo viešajame sektoriuje naudą.

Konferencijoje dalyvavę ministerijų vadovai, savivaldybių vadovai, valstybės institucijų, universitetų ir asociacijų vadovai bei verslo atstovai susipažino su nauju Vyriausybės požiūriu į valstybės valdymą ir strateginį planavimą, išgirdo apie kitų šalių patirtį integruojant projektų ir programų valdymą, nukreiptą į strateginių valstybės tikslų pasiekimą, diskutavo apie efektyvų ir į rezultatus orientuotą viešojo sektoriaus darbą.

Konferencijos organizatoriai ir svečiai tikisi, kad ši konferencija, skirta projektų ir programų valdymui viešajame sektoriuje, ateityje taps tradiciniu metiniu renginiu ir išsivystys į konstruktyvių diskusijų forumą.

Visi, besidomintys projektų valdymu, kviečiami apsilankyti Ūkio ministerijos tinklalapyje adresu http://www.ukmin.lt/lt/veikla/pran_skelb/konferencija/index.php, kur yra patalpinta visa konferencijos medžiaga.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?