Apie mus :

Naujienos

 

Konkursas "Inovacijų prizas 2011"

2011-09-27

Lietuvos inovacijų centras kviečia teikti paraiškas konkursui „Inovacijų prizas 2011". „Inovacijų prizas" - tai kasmetinis konkursas, kurio tikslas skatinti verslų mąstymą, technologinę plėtrą bei suteikti įmonėms galimybę įvertinti savo konkurencingumą ir inovatyvumą. Tai galimybė būti pastebėtam partnerių ir klientų tarpe, pagerbtam verslo ir viešojo valdymo visuomenėje. „Inovacijų prizas" skirtas ne tik aukštųjų technologijų, tačiau ir tradicinės pramonės bei paslaugų įmonėms, gebančioms verslo procesus organizuoti efektyviau, bei pristatančioms rinkai patrauklius naujus produktus ir paslaugas.

Kiekvienais metais konkursas sulaukia vis didesnio populiarumo, o jame dalyvauja ne tik stambaus verslo atstovai, jau spėję išgarsėti šalyje ir už jos ribų, bet ir naujos įmonės, dar tik siekiančios įsitvirtinti rinkoje naujomis idėjomis ir veržlumu. Kaip rodo laimėtojų atsiliepimai, prizas teikia įvairią naudą: dalyvaudamos konkurse, įmonės gauna objektyvų ir nepriklausomą savo inovatyvumo įvertinimą, o apdovanojimas pasitarnauja kaip puiki rinkodaros priemonė prisistatant klientams, partneriams ir visuomenei.

Inovacijų prizą sudaro:

 • Sertifikatas;
 • Statulėlė (prizas);
 • Teisė naudoti „Inovacijų prizo" logotipą apdovanoto produkto ar įmonės rinkodaros tikslams.
 • Konkursas vykdomas šiose kategorijose:

 • Inovatyvus produktas;
 • Inovatyvi įmonė;
 • Inovatyvus jaunasis verslininkas (iki 30 metų).
 • Konkurse gali dalyvauti visos verslo įmonės registruotos ir veikiančios Lietuvoje.

  Įmonės, norinčios dalyvauti konkurse, turi užpildyti paraiškos formą. Kiekvienai kategorijai pildoma atskira paraiškos forma. Prie paraiškos taip pat gali būti pridedama papildoma informacija, priedai (techninis aprašymas, nuotraukos, video medžiaga - skaitmeniniame formate ir pan.)

  Užpildytas paraiškos formas: „Inovatyvus produktas", „Inovatyvi įmonė" ir/arba „Inovatyvus jaunasis verslininkas" siųskite el. paštu m.ramanauskas@lic.lt

Paraiškos priimamos iki 2011 m. lapkričio mėn. 15 d. 17:00 val.

Dalyvavimas konkurse - nemokamas.

Konkurso laimėtojai bus apdovanoti 2011 m. gruodžio mėn.

Paraiškas vertins nepriklausoma ekspertų komisija pagal iš anksto nustatytus vertinimo kriterijus. Vertinama tik įmonės pateikta informacija. Už paraiškoje pateiktos informacijos teisingumą atsako pareiškėjas. Paraiškoje nebūtina pateikti informacijos, turinčios komercinę paslaptį. Konkurso rengėjas užtikrina pateikiamos informacijos konfidencialumą.

Daugiau informacijos:

Marius Ramanauskas

Lietuvos inovacijų centras

Tel.: 8 5 2356116

Mob. tel.: 8 686 50050

El. paštas: m.ramanauskas@lic.lt  

www.inovacijuprizas.lt  

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?