Apie mus :

Naujienos

 

Konkursas "Užaugink verslo idėją"

2011-04-20

Konkursas "Užaugink verslo idėją"

Šiemet jau antrą kartą asociacijos „Mano miestas - Klaipėda" verslo grupė organizuoja konkursą „Užaugink verslo idėją".

Tradiciniu tampantis konkursas šiemet skatins Klaipėdos miesto ir Žemaitijos regiono aukštųjų mokyklų studentus ne tik kurti idėjas ir joms paruošti verslo planus, bet ir rasti konkrečius sprendimus Klaipėdos verslininkų iškeltoms verslo problemoms.

Verslininkai, norintys pristatyti savo verslo situacijas, reikalaujančias konkretaus, kūrybiško sprendimo ar naujų plėtros idėjų, kviečiami kreiptis į asociacijos „Mano miestas Klaipėda" verslo grupės atstovus elektroniniu paštu verslas@mmk.lt .

 

 

Jau keletas verslininkų pareiškė norą pristatyti savo verslo situacijas konkurso atrankiniam turui. Pavyzdžiui, įmonė a-zstatyba.lt pateikė dvi idėjas: produkto www.augantisnamas.lt  ir paslaugos www.statybostarpininkas.lt  įvedimas į rinką. Įmonė „Grand partners" pateikė verslo situaciją „Kaip parduoti kursus vadovams, manantiems, kad jų nereikia", o bendrovė „Tavo dviratis" klausia, kokia veikla dviračių parduotuvė gali užsiimti ne sezono metu.

Kiekvienas Klaipėdos verslininkas už simbolinį 100 litų mokestį gali pateikti savo verslo idėją ar situaciją bei konkurso metu gauti konkrečių pasiūlymų iš konkurso dalyvių. Verslininkai gali rinktis ir jiems tinkančias verslo situacijas iš šių pateikiamų:

 

  • aktualios idėjos turizmui Klaipėdoje;
  • kaip pritraukti klientus nedidelei kirpyklai / grožio salonui, dirbančiam ne pilnu pajėgumu;
  • kaip prekybos centrui, nuomojančiam biurus ir patalpas, pritraukti nuomininkus;
  • kaip išpopuliarinti internetinę parduotuvę, tinklapį; klientų pritraukimas į sporto klubą.
  • Be to, Klaipėdos verslininkai kviečiami tapti konkurso „Užaugink verslo idėją" rėmėjais ir piniginėmis lėšomis prisidėti prie šio konkurso organizavimo ar įsteigti konkurso laimėtojams prizus. Daugiau informacijos apie rėmimo paketus galite gauti susisiekę elektroniniu paštu verslas@mmk.lt  arba telefonu +37061001671.

 

 

Šiemet konkursą „Užaugink verslo idėją" remia Klaipėdoje įsikūrusi bendrovė UAB „Philip Morris Lietuva". Konkurso informacinis rėmėjas - dienraštis „Vakarų Ekspresas", partneris - „Copy 1", „European hit radio".

 

 

 

Daugiau informacijos apie konkursą galima rasti asociacijos „Mano miestas Klaipėda" interneto svetainėje www.mmk.lt  arba kreiptis telefonu +370 676 22305.

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?