Apie mus :

Naujienos

 

Konkursas „Užaugink verslo idėją“ – finišo tiesiojoje

2013-03-20

Po atrankinio turo, kelių savaičių vykusių intensyvių mokymų, seminarų, praktinių užduočių sprendimo, netrukus paaiškės konkurso „Užaugink verslo idėją" 2013 laimėtojai. Iš bemaž šimto studentų į finalą pateko 24 dalyviai. Finale geriausi studentai susikaus jau kovo 21 dieną. Finalinis renginys vyks ketvirtadienį, 16 valandą, Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (H.Manto g. 84) konferencijų salėje.

"Jaunimą vilioja neįkainojama patirtis ir piniginiai prizai, kuriuos dalinsis trys pirmosios vietos. Pirmąją vietą užėmusi komanda pasidalins 2000 Lt, antroji - 1500 Lt, o trečioji - 1000 Lt. Be to labai svarbu, jog studentai šiame konkurse įgauna praktinės patirties, o užmegzti naudingi verslo ryšiai gali atverti tolimesnes perspektyvas įgyvendinti verslo idėjas ar įsilieti į sėkmingos įmonės bendruomenę. Konkursas gali tapti geru tramplynu siekiant karjeros aukštumų", - sėkmingu konkursu džiaugėsi jo organizatoriai, asociacijos „Mano miestas Klaipėda" (MMK) prezidentas Tadas Šatkauskas.

Konkurso mecenato UAB „Philip Morris Lietuva" generalinio direktoriaus Ivan Kubiček teigimu, įmonė jau trejus metus remia šį konkursą ir taip siekia skatinti verslininkų bei jaunųjų talentų - studentų bendradarbiavimą ir bendravimą. „Sėkmingam verslui neužtenka tik turėti gerą idėją ir ją kruopščiai įgyvendinti: būtina ir partnerystė tiek su kolegomis, tiek su bendruomene, kurioje verslas vystomas. Todėl tikiu, kad konkurso dalyviai sėkmingai panaudos čia įgytą patirtį ir visapusiškai atskleis savo sugebėjimus, įsiliedami į Klaipėdos verslo bendruomenę," - sakė. I.Kubiček.

Konkursas "Užaugink verslo idėją" - didžiausias verslumo dvasią skatinantis konkursas Vakarų Lietuvoje. Ketvirtus metus iš eilės organizuojamame konkurse dalyvauja studentai iš Klaipėdos universiteto - Socialinių mokslų fakulteto, LCC Tarptautinio universiteto, Klaipėdos Valstybinės Kolegijos, Klaipėdos verslo aukštosios mokyklos, Socialinių mokslų kolegijos, Lietuvos verslo kolegijos ir Žemaitijos kolegijos. Dėl pagrindinio prizo varžysis septynios studentų komandos: "Žalias protas", "Rytojaus projektai", "Ekonomistų klubas", "4F", "Green Men Club", "Klaipėda International", "The Ladies".

Viena iš esminių užduočių, kuri padėjo išsiaiškinti, kurios komandos nusipelno varžytis dėl laimėtojo titulo - neišgalvotų situacijų sprendimo būdų pateikimas remiantis Harvardo Universiteto metodologijos principais. Problemines situacijas studentams pateikė būrys įmonių, kurios prisijungė prie šio verslumo renginio. Su studentais bendradarbiauja UAB "Terekas", prekybos centras BIG, dienraštis "Klaipėda", UAB "Kretagra", viešbučių tinklas "Amberton", UAB "Omnitel", kaip socialinis partneris projekte dalyvauja rankinio klubas „Dragūnas".

 „Šiam finaliniui turui komandos turi pateikti detaliai išanalizuotus įmonių situacijų sprendimo būdus bei pateikti SSGG, PEST ir Rinkos plėtros analizę. Jaunimas ir jiems talkinančių specialistų komanda dirba itin intensyviai. Komandos dalyvauja seminaruose, mokymuose ir konsultacijose, per kurias studentai kuria detalią galimybių studiją", - sakė viena iš konkurso organizatorių, asociacijos „Mano miestas Klaipėda" (MMK) verslo grupės vadovė Indrė Razbadauskaitė.

Finalo komisijai atstovaus konkurso mecenato UAB „Philip Morris Baltic" atstovė - Apskaitos ir ataskaitų skyriaus vadovė Baltijos šalims Asta Rozenbergaitė, darbo paieškos, karjeros ir verslumo portalo "Manager.LT" vadovas, Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas, Klaipėdos apskrities darbdavių asociacijos vadovas - Aras Mileška, konsultacinės įmonės „Grand Partners" direktorė, asociacijos „Mano miestas Klaipėda" valdybos narė - Goda Aženeckaitė-Petravičienė , Lietuvos verslo Kolegijos rinkodaros ir plėtros skyriaus vadovė Laura Žarnauskaitė bei visų konkurse dalyvaujančių įmonių atstovai.

Finalininkai susikaus jau kovo 21 dieną, ketvirtadienį, 16 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (H. Manto g. 84, Klaipėda), konferencijų salėje.

Kviečiame dalyvauti!

Daugiau informacijos:

Konkurso „Užaugink verslo idėją" organizatoriai

Asociacijos „Mano miestas Klaipėda" verslo grupės vadovė - Indrė Razbadauskaitė

Konkurso „Užaugink verslo idėją" darbinės grupės vadovas - Saidas Rafijevas

Tel. Nr.: +370 612 48728 arba +370 671 35591

El. p.: verslas.mmk@gmail.com

www.mmk.lt

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?