Apie mus :

Naujienos

 

KONKURSAS „Verslo ir mokslo partnerystė 2012“

2012-11-15

Ūkio ministerija šiais metais antrą kartą organizuoja konkursą „Verslo ir mokslo partnerystė 2012".

„Lietuva yra maža atvira ekonomika, mūsų gerovė priklauso nuo to, kaip sugebėsime konkuruoti savo paslaugomis su kitomis šalimis. Šiuo metu Lietuvos konkurencinis pranašumas yra paremtas mažomis darbo sąnaudomis, tačiau per ilgą laikotarpį šio pranašumo galime netekti. Ūkio ministerija įvairiomis priemonėmis skatina verslo subjektus diegti inovacijas. Svarbu, kad konsoliduotume savo verslo ir mokslo pajėgumus ir konkuruotume pasaulyje inovatyviais sprendimais - tiek paslaugomis, tiek produktais. Šiuo konkursu norime parodyti išskirtinį dėmesį verslininkams, kuriantiems inovacijas", - sako ūkio viceministras Adomas Audickas.

Paraiškas konkursui gali teikti visi juridiniai asmenys: įmonės, įstaigos, mokslo ir studijų institucijos, asociacijos ir kitos organizacijos. Paraiškos bus vertinamos atsižvelgiant į verslo ir mokslo bendradarbiavimo intensyvumą, projekto metu vykdytos inovatyvios veiklos rezultatus, jų inovatyvumą, sukurto produkto ar paslaugos konkurencingumą.

Konkurso nugalėtojas bus paskelbtas ir apdovanotas š. m. gruodžio 6 d. per Ūkio ministerijos organizuojamą kasmetinę tarptautinę inovacijų konferenciją „Atviros inovacijos. Kurk kitaip". Nugalėtojui bus įteiktas specialiai šiam konkursui sukurtas prizas.

Pernai Ūkio ministerijos organizuotą verslo ir mokslo partnerystės konkursą laimėjo Lietuvos kosmetikos gamintoja UAB BIOK laboratorija. Ši įmonė, bendradarbiaudama su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu, sukūrė ir išleido į rinką pirmąsias lietuviškas dantų pastas „Ecodenta", kurios pagamintos naudojant pažangų kalcio kompleksą „Kalident" ir natūralias sudedamąsias dalis.

Norintys dalyvauti konkurse kviečiami pateikti užpildytas paraiškos formas iki 2012 m. lapkričio 26 d. el. pašto adresu vmb@ukmin.lt arba faksu 8 706 64 762. Papildomos informacijos ir paraiškos formą rasite Ūkio ministerijos interneto svetainėje adresu www.ukmin.lt/partneryste.  

Daugiau informacijos:

Edita Gaigalienė

Viešųjų ryšių ir protokolo skyrius

Tel. 8 706 64846

El. p. edita.gaigaliene@ukmin.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?